Zpěvačce Ewě Farné se sice nepodařilo obhájit loňské vítězství v soutěži Český slavík, a odnesla si proto „pouze“ stříbro, díky nevšednímu modelu, v němž se na této akci objevila, si i tak ale zajistila, že se prakticky veškerá pozornost soustředila právě na ni. Například podle módní kritičky Blesku Iny T. šlo o „materiálem zcela špatně zvolený, kila přidávající sametový overal“ v kombinaci s výrazným over size sakem, jenž na originalitě získal díky korunce, kterou pro Ewu vytvořila česká umělkyně jinak spolupracující se světovými hvězdami.

Ačkoliv je dvojnásobná maminka Farna bezpochyby skvělou zpěvačkou, kterou zástupy jejích fanoušků bezmezně adorují, její snahy o jedinečnost jí však výrazně vizuálně škodí - takže v tomto modelu působila velmi neforemně. Našlo se i několik rýpalů, co vzpomnělo na modré šaty herečky Jitky Čvančarové (44) z karlovarského filmového festivalu.

Mladá žena je však na kritiky zvyklá, odmalička bojuje s narážkami na své tělo. Tyto šaty navíc navrhovala ona, údajně se nechala inspirovat v zahraničí. Již předem o sobě sama mluvila jako o něčem „mezi Sochou svobody, Avatarem, Pannou Marií se svatozáří s ukrajinským krojem“. Na instagramu později ještě přidala i další přirovnání, třeba slovní spojení: „Ledová královna, Slunečník s Větrníkem dohromady z pohádky Princ a Večernice, sněhová vločka“, anebo zosobnění O2 areny v lidskou bytost.

Video
Video se připravuje ...

Stříbrná slavice Ewa Farna: Tajemství jejího modrého oblečku s korunkou! 

A místo toho, aby se zlobila, anebo aby ji mrzela drsná hodnocení, co nyní padají na její hlavu, rozhodla se všem šťouralům ucpat ústa jinak. „Pro všechny módní experty z komentářů na internetu - posílám pusinku,“ zapózovala s úsměvem plným sebevědomí do objektivu.

A za tento přístup přesně v duchu písně Boky jako skříň, předělávky písně All About That Bass Meghan Trainorové (28), v níž si dělala legraci ze svých ne zcela modelkovských tvarů, ji její fanoušci milují.

A nejen ti - mladá umělkyně se dočkala slov obdivu i od kolegyň z umělecké branže. „Jsi tak krásná a charismatická, že i kdybys měla na hlavě pr*el, budeš hvězda,“ reagovala poměrně vulgárně třeba herečka Alice Bendová (49). Herečka Daniela Šinkorová (49) její vzkaz všem „haterům“ zase ocenila stručně a v angličtině: „Love you,“ napsala jí na instagram.

Fotogalerie
80 fotografií