Přestože má někdejší herec a v současné době převážně režisér Jiří Strach do seniorského věku ještě hodně daleko - a jak svými filmy a seriály dokazuje, rozhodně se teď nachází na tvůrčím vrcholu, během jízdy v jednom z mnoha prostředků pražské hromadné dopravy se mu stalo to, čeho se všichni tak trochu podvědomě obávají - jeden „milý hoch“ ho jakožto člověka staršího pustil sednout!

„Je to v háji prostě. Ale jednou to přijít muselo,“ okomentoval, jistě  s nadsázkou na facebooku bizarní moment režisér, jenž stojí nejenom za úspěšnými pohádkami Anděl Páně 1 i 2, Svatojánský věneček či Šťastný smolař, které se o Vánocích na našich obrazovkách jistě protočí, ale i za mysteriózními sériemi Labyrint či Ďáblova lest. S mladíkem, jenž se dopustil tohoto nečekaně vstřícného gesta, se Strach dokonce i vyfotil, udělali si spolu selfíčko. Tak ho to dostalo!

Video
Video se připravuje ...

Strach ve Varech přislíbil Anděla Páně 3: Ramba půjde do nebe! Pavlína Horáková

V komentářích se pak mnozí jeho fanoušci shodovali, že díky takovým lidem ještě nemá smysl lámat hůl nad mladou generací, a házet všechny pod třicet do jednoho pytle. Jak ale naznačila jedna dáma, motivací mladého gentlemana mohlo být něco docela jiného: „Já bych vás, milý pane režisére, taky pustila sednout - z úcty k vašemu talentu, umu, laskavosti, úcty k dobrému člověku, jako poděkování za vaše krásné filmy a pohádky.“

Fotogalerie
28 fotografií