Ještě, než ji pánové hltali coby svůdnou Pamelu, v roce 1999 vybojovala 3. místo v soutěži krásy Miss ČR. Pak se ještě objevila ve filmu Jak básnící neztrácejí naději, ale žádná velká herecká kariéra se nekonala. Její největší filmová role je ale nezapomenutelná. „Na tento film se mě ptaly už před pár lety i moje děti. Baruška vyzvídala, jestli jsem svého televizního pána měla ráda a jestli to bylo ještě před tatínkem. Musela jsem jim vysvětlit, že jsme herci a že vše bylo jen jako. Faktem je, že jsem se s hercem Ondrejem Kovaľem od natáčení neviděla,“ přiznala Herminapress.cz Kocurová.

Herectví byla jen malá krásná zkušenost, pak se začala věnovat něčemu jinému. A sice dětem, podnikání a Nadačnímu fondu Srdce na dlani. „To je pravda, nenudím se. Devítiletá Barunka se věnuje krasobruslení u Tomáše Vernera a s ní hodně času trávím u ledu. Dokonce už závodí a je krásné vidět, jak jí to jde. Dvanáctiletý Tomášek lyžuje a tomu se zase věnuje manžel Tomáš,“ svěřila se.

Právě její syn byl tím, kdo ji inspiroval k podnikání. "Můj syn často užíval antibiotika. Chtěla jsem mu pomoci jinak a kamarádka mi tehdy doporučila tyto oleje. Tomáškovi to pomohlo. Tak jsem si otevřela svůj e-shop a pomáhám tyhle věci šířit dál. Ale pozor, lékařskou péči rozhodně nezanedbávám,“ vysvětlila s tím, že e-shop s esenciálními oleji si otevřela před několik lety a naplno se mu věnuje.

Video
délka: 03:50.68
Video se připravuje ...

Jitka Kocurová vypadá stále skvěle! Modeling vyměnila za podnikání Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
33 fotografií