„Je na čase se rozloučit, nerada bych porodila v přímém přenosu,“ vysvětluje Eva s úsměvem, proč od 11. listopadu na nějaký čas zmizí z našich obrazovek.

„Už je nejvyšší čas se začít chystat na novou roli. Od moderátorského pultíku se mi bude na dočasnou dobu odcházet s těžkým srdcem, přece jen hlásit Hlavní zprávy, to je práce, která mě naplňuje a dobíjí mi baterky, což teď budu potřebovat víc než kdy jindy. Plánuji se vrátit hned, jak to bude možné a okolnosti mi to dovolí. Nyní je těžké určit přesné datum, hlavně aby vše dobře dopadlo,“ přeje si vnadná zprávařka Eva Hecko Perkausová.

Zatímco Eva Hecko Perkausová bude mít program na následující období jasný, diváky bude jistě zajímat, jaké řešení televize vymyslela pro Romana Šebrleho (47). „Pochopitelně jsme to diskutovali a pro Romana Šebrleho máme atraktivní řešení. Roman už ho ví, brzy ho řekneme i našim divákům,“ uvedl šéfredaktor CNN Prima NEWS Pavel Štrunc.

Evu Hecko Perkausovou sledujte naposledy v Hlavních zprávách na svatého Martina v pátek 11. listopadu v 18.55 na CNN Prima NEWS a Primě.

Video
délka: 31:05.00
Video se připravuje ...

Eva Hecko Perkausová pro časopis Maminka - Nejsem ten typ, co dává moudra ohledně dětí Videohub

Fotogalerie
208 fotografií