Těžko říct, kdo si víc přál, aby první dítě byl chlapeček – zda moderátorka CNN Prima NEWS, nebo její manžel, podnikatel Ivan Hecko (40).

„Těším se, až budeme vybírat výbavičku,“ řekla Blesku usměvavá blondýnka na nedávné letní párty Primy v Hostivaři. A teď už ví, že »modrá je dobrá«, protože nejpozději za tři měsíce přiletí čáp.

„Jsem šťastná a spokojená. Dokonce jsem tak nějak tušila od začátku těhotenství, že to asi bude chlapeček,“ prozradila ve čtvrtek Showtimu Eva Perkausová se svým širokým úsměvem. Tušení ji nezklamalo...

Nastávající maminka je štístko, netrpí žádnými nevolnostmi. „Cítím se pořád stejně, nic mě netrápí,“ pochlubila se vesele. Díky tomu svého moderátorského parťáka z Hlavních zpráv Romana Šebrleho (47) ještě hned tak neopustí. „Jsem v šestém měsíci a chci zůstat v práci co nejdéle,“ dodala.

Podvědomě tuší, že až přijde chlapeček na svět, převrátí jim životy naruby a bude to nějaký čas jen o něm. Proto si chce svůj dosavadní život vychutnávat co nejdéle. O jménu potomka už mají s manželem víceméně jasno, prozradí ho svým příznivcům v nejbližších dnech.

 

Video
Video se připravuje ...

Eva Perkausová konečně ukázala bříško! V 6. měsíci už tuší, jestli to bude kluk, nebo holka David Turek

Fotogalerie
51 fotografií