Milenci se znovu spolu s dalšími třemi soupeři po boku potkali ve vyřazovací výzvě, která znamená (teď už jednosměrnou) letenku ven ze soutěže. A tentokrát už milenci hrozbu rozdělení nezaplašili...

Šok a smutek

Jakmile nejobávanější z porotců Radek Kašpárek (41) vyřkl verdikt, že zástěru má sundat a soutěž opustit právě Vojta, vyhrkly Betty slzičky. „Já jsem jenom v šoku. A jsem strašně smutná a naštvaná a všechno dohromady,“ lapala krásná brunetka po dechu.

Naposledy?

To, co jsme měli za možnost tady prožít, byla jedna z nejkrásnějších a nejintenzivnějších věcí života,“ přiznal sympatický kudrnáč Vojta. V kuchařské soutěži sice skončil, avšak získal největší výhru v podobě lásky. „Snad se nevidíme naposledy,“ pronesla pak Betty s úsměvem a nadsázkou. 

Pořád spolu

Oba se dali dohromady při castingových kolech, kdy Vojta dle svých slov nemohl z Betty spustit oči, až si brunetka myslela, že má snad něco mezi zuby. Dali se do povídání a jiskra přeskočila i u marketingové manažerky. Už jejich první rande trvalo 50 hodin a hrdličky se mezitím vrhly do budování hnízdečka lásky. „My jsme spolu začali bydlet tak nějak od začátku. Většinu týdne jsme byli na hotelu, a když jsme zrovna nenatáčeli, stejně jsme chtěli být spolu,“ prozradil Blesku Vojta už dříve.

Video
Video se připravuje ...

Soutěžící pořadu MasterChef 2022 vařili pro porodní asistentky z reality show Malé lásky. TV Nova

Vojta není jen zdatným kuchtíkem, ale uspěl i na poli krásy. V roce 2019 se stal českým Mužem roku. Ale ani to historicky prvnímu páru v MasterChefovi nepomohlo. Porotci Forejt, Kašpárek a Punčochář byli nekompromisní.

Fotogalerie
40 fotografií