Úterý 6. června 2023
Svátek slaví Norbert, zítra Iveta / Slavoj
Oblačno, déšť 21°C

Hvězdný sexy Halloween: »Podřezaná« princezna Lela či zakrvácený Marek Němec!

/
 • Hvězdný sexy Halloween: »Podřezaná« princezna Lela či zakrvácený Marek Němec!
  30. října 2022 ● 05:00

  Upírky, krvavé oběti, sexy divoženky i dominy, to všechno člověk může potkat, když je tématem večírku sexy variace na Halloween. Které české celebrity se už stihly v rámci těchto oslav pořádně »zřídit« a proměnit k nepoznání?

 • 1.

  Dominika Myslivcová

  V pražském klubu SaSaZu je posledních pár dní pořádně »žhavo« - pořádají tu totiž několikadenní mejdan s názvem Bloody Sexy Halloween, přičemž první slovo bloody si můžeme vyložit nejen jako krvavé, ale také jako zdůraznění slova sexy, co přichází po něm a překládat ho jistě není třeba. Takže v podstatě se jednalo o Zatraceně sexy Halloween. A podle toho se známé osobnosti také zařídily...

   

  „Včera za Dominu,“ narážela Myslivcová nejen na lechtivé povolání, ale také na své křestní jméno Dominika. „Konečně vím, jak se cítí blondýna 185 a hlásím, že domů jsem dorazila bez zlomené nohy, i když teda chvilkama jsem měla na mále. Ale když už, tak už!  Hezký Halloween všem. A za co mám jít příští rok?“ zmiňovala své vysoké podpatky na instagramu a ukázala i dvojici fotek, na nichž opravdu vypadá naprosto skvěle.

 • 2.

  Lela Vémola

  Krev i svůdnost v sobě snoubil kostým Lely, tedy chotě Karlose Vémoly. Vypadala jako princezna, které někdo podřízl hrdlo, což komentoval i sám MMA bojovník, který naznačil, že si jeho žena zkrátka přála vypadat královsky, a tak jí to umožnil. Na párty se ale na rozdíl od blondýnky moc nezdržel a nechal ji, aby se bavila s partou kamarádek. 

   

  Možná si chtěl ještě na chvíli odpočinout, než s Lelou společně vyrazili na slavnostní recepci na Hradě, která se konala u příležitosti předávání státních vyznamenání. Tam už se tedy ale, nutno dodat, dvojnásobná maminka neukázala ve stejné, trochu děsivé podobě. Naopak zvolila decentnější líčení. 

   

 • 3.

  Marek Němec

  Zombie podobu si zvolili také Marek Němec s přítelkyní. Moc jim to slušelo, a tak se společně vyfotili na instagram a připojili i popisek: „Tak my můžeme. Cokoliv. Radujme se. Veselme se! All Hallow’s Eve.“

   

  A do stories si pak oblíbený herec ze seriálů Modrý kód i 1. Mise a nově i ZOO dal ještě jednu fotku, na níž byl sám. „Někdo panáka v centru? Nebuďte mrtví!“ vzkazoval. Zřejmě ještě nechtěl, aby večer skončil... Snad tedy nějakého parťáka našel.

 • 4.

  Misska Cindy

  V SaSazu si zřejmě užívalo opravdu velké množství hvězd a celebrit. Hemžilo se to tam sexy strašidelnými kráskami a jednou z nich byla i modelka a semifinalistka Miss České republiky 2022, která si na instagramu říká Cindy.  Na odiv dala svoje skutečně profi halloweenské líčení. Navíc krátká sukýnka jejího kostýmu asi s leckterým pánem zamávala.

 • 5.

  Kajumi a Grossová

  Trochu odlišně tuto párty pojal influencer Adam Kajumi (23).Vzal si sice kostým, ale nevsadil na strašidelnou notu, naopak se proměnil v chlupaté a huňaté roztomilé cosi - možná medvídka, s trochou fantazie. Asi tím tak trochu zabil i dvě mouchy jednou ranou, protože ve stejném oblečku pobíhal po Praze a objímal lidi, což bylo náplní jednoho z jeho nových videí. 

   

  Krásná  Natálie Grossová, na kterou si Kajumi myslí, na mejdanu rovněž nechyběla. Zvolila tradičnější look - využila umělou krev a navíc vše okořenila odvážným topem, aby vyniklo její tělo. Fotkami na sociálních sítích se ale zatím hvězda muzikálů nepochlubila. Zatímco Adam nedávno potvrdil vztah s Natálkou, ona zatím spíše mlží, jelikož má nedlouho po rozchodu a nechce se ještě tolik vázat.

 • 6.

  Brodská to vzala odjinud

  Skoro by se mohlo při pohledu na instagram zdát, že také Tereza Brodská se nějaké halloweenské parády účastnila. Na jednom z nových příspěvků má totiž obličej zamazaný všelijakými barvami. Pravda je ale trochu jinde a herečka měla úplně jinou zábavu. Věnovala se umění a vytvářela nějaké dílo pomocí barev. „Máš pravdu moja Diano Mórová,Člověk do toho umění musí dát VŠE!“ dodala s humorem sobě vlastním. Ani za mák jí nevadilo, že je pořádně zapatlaná, hlavně když se dílo daří a člověk se má z čeho radovat.

  Fotogalerie
  43 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 2

lollo: Nechapu tuhle modu "podrezanych", prevleknout se za strasidlo treba, OK, ale tohle je pres caru. Nu, Lela by se ani nemusela prevlekat, stacilo by se nenamalovat.

(31. 10. 2022 09:55)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy