Sympatická brunetka se vstupem do Televizních novin nemá nouzi o velké množství fanoušků. Vzhledem k tomu, že uvádí zprávy, musí mít seriózní image a usedlejší oblečení.

Čím dál víc lidí mě oslovovalo, abych jim k rozhovorům poskytla i fotky, a proto jsem cítila, že je třeba vytvořit něco nového. Tak jsem se rozhodla oslovit módního návrháře a stylistu Michaela Kováčika, protože jeho styl je jednoduchý, čistý a šik,“ řekla Blesku Veronika Petruchová, která se novými snímky pochlubila na svém Instagramu.

Někdo psal, že mě moc nepoznával, ale většina lidí chválí, a to mě těší. Pobavili mě lidi ze Slovácka, odkud pocházím. To už není ta naše Verča, co jsme ji před lety vypustili do světa, napsali mi,“ usmívá se brunetka.

Video
Video se připravuje ...

Módní návrhář Michael Kováčik: Poslední kolekce jde na dračku! Markéta Reinischová

Fotky dopadly nadmíru skvěle a Veronika je na nich úplně jiná. „Snímky jsou odhalené, sexy, ale ne prvoplánově laciné, jsem spokojená.“ Než se objevily na veřejnosti, tak je musela dát ke schválení na PR oddělení Novy. „Máme dané nějaké mantinely a podle nich bychom se měli chovat. Nikdo s fotkou, kde mám poodhalený bok ve třpytivých šatech ,neměl problém,“ tvrdí Petruchová.

Fotogalerie
23 fotografií