Většina pacientů po výměně kyčelního kloubu zažívá úlevu od bolesti a plnohodnotný návrat do běžného života. To bohužel neplatí u Marcely Holanové. „V roce 2019 jsem výměnu podstoupila a těšila se na to, jak zase budu běhat jak za mlada. Bohužel, náhrada mi praskla a začalo neskutečné peklo. Bolestí jsem často i plakala,“ svěřila své trápení Marcela Holanová Nedělnímu Aha!.

„Právě kvůli těm komplikacím a ukrutným bolestem jsem zanedbala rehabilitaci, což bylo vlastně to nejhorší. Teď jsem začala každý den s plaváním, neskutečně mi ulevuje od bolesti,“ varuje ostatní pacienty Marcela s tím, ať neudělají stejnou chybu.

„Všechno zlé je ale pro něco dobré. Můj partner Bob, se kterým jsem více než deset let, mě dokázal překvapit. Láskyplně o mě pečoval, doslova to prověřilo náš vztah,“ usmívá se zpěvačka. I přes bolesti ovšem stále vystupuje. „Když bylo nejhůř, tak to muselo jít s holí, ale ukázalo se, že to půjde i bez ní,“ vysvětluje umělkyně.

Holanová dlouhodobě nemá nejlepší vztahy s bývalým manželem Karlem Šípem (77), bohužel ani tři roky ukrutných bolestí je nesblížilo. „Ani jsem mu to nedávala vědět. Ráda bych se s ním viděla, ale on to tak nemá. On nechce, a tak nemá cenu tlačit na pilu,“ dodala Holanová, která je ráda, že je její exmanžel v životě spokojený a raduje se, že i ona měla to štěstí a po rozvodu potkala toho pravého.

 

Video
Video se připravuje ...

Utrápená Marcela Holanová po operaci: Všechno mě bolí! Veronika Kuželková, Jan Jedlička

Fotogalerie
30 fotografií