Přímo na narozeniny svého muže Felixe Slováčka (79) letos 23. května skončila Dáda se svým mercedesem v betonové zábraně před jejich vilou na rozhraní pražských Vinohrad a Vršovic.

„Auto nešlo ovládat, nemohla jsem zahnout,“ popsala Aha! Patrasová situaci, jež předcházela bouračce.

Už když dojížděla k domovu, měla prý jako dlouholetá řidička nepříjemné tušení, že se s autem něco děje. „Byla jsem z toho otřesená, prostě úplně v šoku, protože jsem nic takového nemohla předvídat. Naštěstí jsem cítila, že něco s vozem není v pořádku, proto jsem jela pomalu,“ dodala Dáda. Přesto odmítla na místě dechovou zkoušku a nevydala ani řidičák.

Jezdí už od mládí, nikdy se za volantem nebála. „Auto je v mé profesi nutnost, musím často mimo Prahu,“ vysvětlila Patrasová. Vystřídala už několik značek, nyní oba s manželem Felixem již několik let ctí auta s charakteristickou třícípou hvězdou v kolečku.

V prosinci 2018 narazila herečka do auta, které řídil mezinárodně hledaný zločinec. Tehdy nadýchala 2,5 promile, přišla o řidičák a zaplatila tučnou pokutu.

Jako Gottův textař?

V případě druhé nehody se nabízí jistá souvislost s Gottovým německým textařem Filipem Albrechtem (44), kterému před měsícem přestaly v Alpách při jízdě ze strmého svahu fungovat brzdy. Na displeji se objevil nápis, že má navštívit servis. Albrecht si nakonec zachránil život tím, že z luxusního mercedesu vyskočil.

Video
délka: 00:57.68
Video se připravuje ...

Patrasová bourala, až airbag lítal: Dechovou zkoušku odmítla David Malík

Fotogalerie
65 fotografií