Během Pohádkových 7 pádů Honzy Dědka se oblíbený moderátor pořádně zapotí, když s Veronikou zabředne do politického světa. Vše začne nevinnou zmínkou dalšího hosta – Aničky Kameníkové (29), že její vysněnou rolí je Caligula ve stejnojmenné divadelní hře.

Toho se Veronika okamžitě chytne. „Je to vlastně o všech politicích, co známe, protože když propadnou moci, tak tam nastupuje taková dekadence. Jednoho takového máme na východ od nás, kdy se vlastně ukájí sám sebou. K čemuž mají muži blízko,“ převzala Veronika moderátorské otěže. „Když jde o politiky, víš toho víc,“ smál se Dědek. „Spávala jsem s nimi, teda s jedním,“ zareagovala Žilková pohotově.

„Opravdu s jedním, ale jak měl více funkcí... Ministr obrany, ministr kultury, ministr zahraničí, velvyslanec,“ začala Veronika jmenovat všechny politické posty, jimiž si Stropnický prošel. „Chceš říct, že jsi spala s celou vládou v jednom?“ neudržel se Honza. „Ano, všechno bylo vtěleno v jedné osobě,“ odpověděla herečka s úsměvem. „Ale už si nepamatuji ani jeho jméno, musím říci. Už je to tak dávno,“ odzbrojila všechny herečka s úsměvem.

Co dalšího Veronika prozradí a jestli se ke slovu dostanou i další hosté pohádkového dílu ze zámku Opočno, sledujete dnes ve 21.35 na Primě.

»Jebne« vám

Rozpad manželství byl pro Veroniku velkým šokem. Stropnický jednoho březnového večera, jen tak zničehonic, poslal Žilkové e-mail, že už ji nemiluje a hotovo. Taková zpráva jako blesk z čistého nebe by nejednu ženu složila na kolena a je celkem logické, že když Veronika může, neodpustí si jemné rýpnutí, které v zábavné show dále pokračovalo. Stále v návaznosti na téma Caligula versus politik. „To vám s prominutím jebne, když všichni dělají »wau!«, jakmile se objevíš. Podřízení tleskají a ti nahoře si myslí, jak jsou skvělí. Ale ti dole jen chtějí – zaplať, zaplať,“ popsala Veronika.

Video
Video se připravuje ...

Veronika Žilková přitvrdila v boji se Stropnickým: Chce střídavou péči o dceru! FTV Prima

Fotogalerie
40 fotografií