Vzpomínkový koncert byl odložený kvůli pandemii covidu, ale fanoušci se ho nakonec přece jen konečně dočkali! Akce našlapané od začátku do konce se účastnila i řada hvězd, které vystoupily na jevišti a pokusily se, alespoň na okamžik, „zaskočit“ za slavného Slavíka. Zazněly desítky oblíbených písní Karla Gotta, včetně hitů Lady CarnevalJdi za štěstímTrezor nebo Srdce nehasnou.

„Určitě se nebudu snažit pana Gotta napodobit. Mám k němu obrovskou úctu a nerad bych, aby to znělo jako parodie. Proto to pojmu po svém,“ přiznal například ještě před koncertem  zpěvák Marek Ztracený (37). Před vyprodanou O2 arénou se pokusil nahradit  Gotta v duetu Co sudičky přály nám, který národem milovaný zpěvák zpívával společně s Lucií Bílou (56). Došlo i na další duet - Zvonky štěstí, které zapěla Dara Rolins (49) se Slavíkovou dcerkou Charlotte Ellou (16).

Před rozpálené publikum a na dramaticky nasvícenou scénu se postavila ale i třeba Markéta Konvičková (28), Monika Bagárová (27), Dasha (40), Ilona Csáková (51) či Olga Lounová (41), z pánů to byl Václav Noid Bárta (41), Ondřej Ruml (40), Jan Kopečný (32), Bohuš Matuš (48), Felix Slováček (79) nebo Štefan Margita (65), jenž se poslední dobou kvůli nemoci své ženy Hany Zagorové (75) vyhýbal vystupování.

Kromě toho se plno hvězd objevilo právě i v hledišti, jelikož si tento dlouho očekávaný koncert nechtěl nikdo nechat ujít. Mezi prvními známými tvářemi mezi hosty byl například herec Martin Dejdar (57), jenž na akci dorazil v bundě s poněkud morbidním obrázkem, talentovaná mladá zpěvačka Natálka Grossová (19), moderátor Aleš Háma (49) se svou pohlednou manželkou, anebo třeba moderátorka Daniela Písařovicová (43), jejíž nožky se na vysokých podpatcích zdály být naprosto nekonečné.

Celým večerem provedl moderátor Libor Bouček (41) a po celou dobu panovala báječná nálada. „Jsem ráda, že se podařilo uskutečnit i toto manželovo přání. Jde o další z projektů, které ještě za svého života sám načrtnul a my se snažíme jeho představu co nejlépe naplnit,“ prohlásila o konceptu show Gottova vdova, Ivana Gottová (46). 

VIDEO: Dominika Gottová: Vzpomínkový koncert na tátu? Nechci poslouchat jeho písně od různých interpretů

Video
Video se připravuje ...

Dominika Gottová: Vzpomínkový koncert na tátu? Nechci poslouchat jeho písně od různých interpretů Luboš Procházka, Elmer Carvalho

S akcí se však ještě před jejím začátkem vázala i menší kontroverze - Ivana ani na jeden z koncertů nepozvala Gottovu nejstarší dceru Dominiku (48). „Asi jsi zapomněla, že jsem jeho dcera a to mi nikdo neodpáře!“ psala pak své maceše rozezlená Dominika ve vzkazu, kterou přepsal deník Aha!.

„Vnucovat se nebudu!“ zlobila se, ale s dodatkem, že si přeje, aby se obě akce vydařily. „I když bez něj už to prostě nebude ono,“ vzkázala z Finska, kde žije se svým manželem Timem Tolkkim (56).

Fotogalerie
250 fotografií