Právě s videi má Marie Růžičková v životě maličko problém. Její fanoušci už měli možnost zhlédnout její lechtivé video, a dokonce se objevil i záznam, na kterém se líbala s neznámým mladíkem.

„Nechci to řešit, to je naše soukromí. Já manželce věřím, to je pro mě to nejdůležitější,“ uvedl před nějakým časem kapitán olympijských šampionů z Nagana pro Sport Magazín s tím, že je mu jedno, co si lidé myslí. „Můžu všechny uklidnit, že nestrádám. Jsem šťastný. Pro mě je důležitý, jak to máme my dva s manželkou. Ostatním do toho nic není,“ dodal.

„Žijeme v době, kdy se všichni až moc starají o druhé. Místo, aby koukali sami na sebe. Každý by se měl snažit, aby byl šťastný. A ne pomlouvat a řešit ostatní…,“ myslí si Růžička, ovšem přehlédnout jeho krásnou manželku je takřka nemožné.

Na instagramu totiž tu a tam zveřejní snímek, který nejednomu muži zvedne tlak. Na jejím profilu tak svým sledujícím dává například nahlédnout do svého naditého výstřihu nebo se třeba chlubí svým nedělním outfitem, ve kterém vyniká její perfektní postava.

Krásná Marie se v minulosti živila jako tanečnice, ale s tímto povoláním sekla a naplno se věnuje své dceři Lejle a manželovi Vladimírovi, který si jejich manželství chválí, a jak už bylo zmíněno, své manželce bezmezně věří.

Video: Marie Růžičková

Video
délka: 00:29.76
Video se připravuje ...

Marie Růžičková Martin Sekanina

Fotogalerie
24 fotografií