Jako definitivní potvrzení pohádkového „happy endu“, jako tlustou čáru za letní krizí v manželství, po níž nikdo nevěřil, že se rozbitý vztah ještě někdy slepí, se pochlubili na Facebooku selfíčkem, za které by se nemusel stydět žádný zamilovaný puberťák.

Marie je na něm totiž s Vladimírem, oba se velice šťastně zubí, a díky filtrům mají oba uši jako nejznámější disneyovská milostná dvojice, tedy Mickey Mouse a Minnie. Nezbývá než jim pogratulovat, je obdivuhodné, že se ze všech sil pokoušejí zůstat spolu – i vzdor všem posměváčkům poukazujícím na to, že se v malé Lejle moc neprojevily tatínkovy geny. Přece jenom nejde jen o znesvářenou a zase usmířenou dvojici, ale hlavně o to dítě. A to by rozhodně mělo vyrůstat v úplné rodině!

To, že tahle nesourodá dvojice plánuje comeback a vše bude záhy zalité sluncem, bylo tak trochu patrné již na začátku měsíce, kdy se Marie i s dcerou Lejlou (1) objevila na hokejovém mači Pirátů s favorizovaným Hradcem Králové (zápas dopadl 3:4 po prodloužení). Modrooká ex-striptérka zářila ve VIP boxu chomutovské hokejové haly oblečená od hlavy až po paty v tom nejluxusnějším oblečení, a bylo zcela jasné, že z vlastní kapsy si novou výbavičku rozhodně nekoupila. Žena na mateřské si těžko může pořídit svetřík za čtyři a půl tisíce korun, bundu za pět tisíc, a pravou kabelku od Louise Vuittona za částku, kterou si většina z nás za měsíc rozhodně nevydělá.

Vzápětí pak na sociální síti uveřejnila idylickou fotku, na které se rodina objímá a usmívá, jako kdyby se nikdy nic nestalo. „Dělej to, co ve svém srdci cítíš, že je správné, kritizovat tě budou tak či onak. Svá rozhodnutí nemusíte nikomu vysvětlovat ani je před nikým obhajovat. Je to VÁŠ ŽIVOT," připsala k snímku hlubokomyslné moudro, kterým jasně naznačila, že ať už je to mezi nimi jakkoliv, je to jejich věc, hlavně že oni dva jsou s tím v míru. Už v říjnu ostatně pro média výrazně opálená krasavice potvrdila, že i když s manželem žijí odděleně, on do jejího bytu pravidelně dochází.

Video
délka: 03:21.75

Těhotná snoubenka trenéra Růžičky: S nenávistí jsem se naučila žít iSport TV

Fotogalerie
46 fotografií