„Akce, kde se na půl cesty setká berlínská party a vídeňský ples.“ Tak byl charakterizován Ples Sobje, který přilákal nejednu zářivou hvězdu našeho českého showbyznysu. Mezi hosty byla například modelka Natálie Kotková (28) s partnerem, zpěvákem Petrem Lexou (30), dále herečky Vlastina Svátková (40) a Zuzana Stivínová (48), vnučka „majora Zemana“ Vladimíra Brabce (†83), tedy výtvarnice Léna Brauner (30), anebo třeba dcera herečka Evy Holubové (63) Karolína (26) s přítelem Matějem Paprčiakem (30), modelem, jenž se dlouho neohřál v show Survivor – byl totiž první vypadlou celebritou z kmene Mao.

Dostavila se i snowboardistka Eva Samková (28) s hercem Markem Adamczykem (34) a zpěvačkou Bárou Polákovou (38), jež je její věrnou kamarádkou i souputnicí na společenských akcích. Půvabná Eva si počátkem prosince loňského roku zlámala oba kotníky, na plese však už působila zcela zdravě. „Já už tancuju, i doma občas, já to beru jako rehabilitaci, to tancování,“ vysvětlila pro CNN Prima. Rovněž se svěřila, že prý ráda plesy „vymetá“. „A nejradši mám tohle, je to zajímavý propojení architektury, hudby, všech různých elementů – a to mě na tom baví,“ usmívala se.

VIDEO: Role z protekce? Marek Adamczyk a snowboardistka Samková ve filmu 

Video
délka: 04:45.54
Video se připravuje ...

Role z protekce? Marek Adamczyk a snowboardistka Samková ve filmu Markéta Reinischová, Elmer Carvalho

Poláková, která během minulého roku šokovala rozchodem s otcem jejích dvou dcer, hercem Pavlem Liškou (50), se nechala slyšet, že jde o její „první ples možná i v životě, minimálně za posledních 10 let“, a Svátková ocenila netradiční kombinace barev a outfitů. „Hlavně se mi líbilo, že můžu vytahat něco recyklovaného ze sekáče. Není to klasický ples, kde musíte být za dokonalou dámu, ale že je to kreativní, že je to úlet a že je to sranda, a že si můžeme užít bez ohledu na to, jestli jsme perfektní nebo ne,“ libovala si herečka. Posoudit to ostatně můžete v naší (pestro)barevné galerii...

Fotogalerie
124 fotografií