Herec Václav Neužil (42), jenž ve snímku Zátopek bodoval na 29. předávání výročních cen České filmové a televizní akademie, s sebou do Rudolfina pochopitelně přivedl náramně půvabný doprovod. Tím nebyl nikdo jiný nežli jeho manželka Lenka. Mnohé přítomné tím ale velice zmátl - Neužilova choť je totiž neuvěřitelně podobné své sestře Erice, kterou si český národ zamiloval v roli svérázné transsexuálky Dagmar v seriálu Most!.

Přestože Erika Stárková a její sestra Lenka dvojčata nejsou, Lenka je starší, Erika mladší, jejich geny šly snad přes kopírák. Mají stejné rysy, stejné oči, stejné úsměvy... A přesto si toho nejsou vědomy! "Nám nepřijde, že bychom si byly podobné, ostatní tu podobnost ale vidí," zmínila už v minulosti v jednom z rozhovorů manželka držitele Českého lva za svůj výkon slavného běžce v životopisném Zátopkovi.

VIDEO: Václav Neužil o své výhře v Českém lvu 2021

Video
Video se připravuje ...

Václav Neužil o své výhře v Českém lvu 2021 Markéta Reinischová

Erika, která kromě komediálního seriálu zazářila také v zábavné, pěvecko-taneční show Tvoje tvář má známý hlas, má však teď trochu jiné myšlenky nežli účastnit se společenských událostí. Na počátku tohoto roku (pravděpodobně, jelikož je velkou tajnůstkářkou) porodila své prvorozené dítko. Šťastným otcem je peruánský umělec Cesar Chunk, který žije dlouhodobě v Praze a zabývá se hudbou, ale také výrobou šperků a recyklovaného oblečení.

Fotogalerie
88 fotografií