Čtvrtek 25. dubna 2024
Svátek slaví Marek, zítra Oto
Zataženo, déšť se sněhem 7°C

Nejodvážnější výstřihy Českých lvů: Nezklamala Boková ani Doláková, překvapila Plodková!

/
 • Která dáma "vynesla" nejlepší dekolt?
  6. března 2022 ● 11:11

  Slavnostní udílení cen Český lev 2021, které se odehrávalo 5. března v pražském Rudolfinu, bylo jako obvykle nejenom přehlídkou výrazných osobností českého filmu, ale i luxusních rób a šperků. Které z přítomných dam oslnily svými dekolty?

  Předávání Českých lvů, kteří oceňují to nejlepší z tuzemské kinematografie, je velkou společenskou událostí. Každý rok se zde setká celá řada celebrit, co na červeném koberci doslova a do písmene zazáří. Obvykle jsou to samozřejmě dámy, které se předhánějí, která z nich bude mít hlubší výstřih.

   

  Červený koberec jim však byl letos kvůli vyjádření solidarity nepříznivé situaci na Ukrajině odepřen. My jim zasloužená světla ramp dopřejeme! Vybrali jsme pro vás několik krásek, jejichž dekolt byl nepřehlédnutelný. Jaký ale osloví nejvíce vás, to necháme na vašem posouzení. My je pro jistotu seřadíme podle abecedy, protože jinak by to bylo hodnocení o prsa…

 • 1.

  Jenovéfa Boková (29)

  Půvabná herečka Jenovéfa Boková je známá tím, že je to holka s poctivými slovanskými křivkami. A rozhodně se nestydí je ukázat. V metalických šedých šatech, které ozdobila ukrajinskou vlaječkou, její poprsí rozhodně vyniklo. Později se pak dokonce objevila i na jevišti, tedy jenom coby předávající cenu za nejlepší scénografii. Spolu s ní ale i herečky Anna Fialová (26) a Eliška Křenková (32) - odmítly prý jít samostatně.

 • 2.

  Alena Doláková (33)

  Herečka Alena Doláková sice nebyla mezi nominovanými herečkami, byť v roce 2021 excelovala ve snímku Zrcadla ve tmě Šimona Holého (27), kde ztvárnila roli psychicky nevyrovnané tanečnice, ale zase zvolila pudrové šaty, díky nimž si na nezájem fotografů stěžovat nemohla. Její ňadra se doslova drala ven! Na akci se navíc dostavila ve společnosti dalších dvou krásek, hereček Martiny Babišové (28) a Kláry Miklasové (29), a tak mnozí pánové nejspíš nevěděli, kam dřív s očima.

 • 3.

  Karolína Krézlová (34)

  Modelka, herečka, zpěvačka a moderátorka Karolína Krézlová vsadila na žlutou barvu. „Malinkatý krůček k tomu projevení podpory Ukrajině,“ okomentovala volbu své róby. Jako jedna z mála byla toho názoru, že se červený koberec možná nemusel rušit. „Stejně tu fotografové jsou, jsou tu fotostěny,“ krčila rameny. Výstřih měla až k pupíku a v dekoltu šperk. Ten jí pak rafinovaně obtáčel i pas.

 • 4.

  Iva Pazderková (41)

  Herečka a komička Iva Pazderková se před nedávnem vrátila z drsné reality show Survivor, kde byla vyřazena svými spoluhráči nejenom proto, že v soutěžích nenosila svému týmu žádné body, ale i pro své často se střídající nálady. Během pobytu na pláži Dominikánské republiky už tak štíhlá herečka ještě více pohubla. A i když jí to na Lvech náramně slušelo, hluboký dekolt jejích blyštivých šatů odhaloval kromě tetování mezi prsy také notně vyhublý hrudník.

 • 5.

  Jana Plodková (40)

  Plavovlasá herečka Jana Plodková byla na předávání cen Český lev za éterickou vílu. Doprovodil ji její partner, s nímž je už jedenáctým rokem a který si ji bedlivě střežil. Aby také ne - obvykle cudná hvězda, jež je aktuálně k vidění na plátnech kin v komedii Mimořádná událost, zvolila náramně odvážný model. Na krk si navíc pověsila řetízek, který stahoval pohledy všech okolo přímo do výstřihu…

 • 6.

  Aňa Geislerová (45)

  „Mimo soutěž“ o nejefektnější dekolt zařazujeme i herečku Annu Geislerovou. Její šaty české značky Chatty měly totiž výstřih řešen skutečně netradičně - odhaloval část jejího dekoltu a ponechával celou jednu ruku „nahou“. Jejich blyštivost pak dokonale vyzněla během předávání cen, jelikož se herečka na pódiu objevila hned několikrát. Jednu cenu předávala, jinou obdržela. Jako nejlepší televizní minisérie byla oceněna Božena, kde ztvárnila hlavní roli.

 • 7.

  Galerie

  Na další krásné šaty dam a na elegantní pány v kvádrech, tu a tam nenápadně doplněnými barvami ukrajinské vlajky (jelikož tento večer byl zároveň i charitativním, a tak výtěžek z něj půjde na Ukrajinu, kde aktuálně zuří líté boje), se můžete podívat do naší galerie.

   

  VIDEO: Václav Neužil získal Českého lva za hlavní roli ve filmu Zátopek. A takhle slavil v zákulisí Rudolfina.

  Video
  Video se připravuje ...

  Václav Neužil získal Českého lva za hlavní roli ve filmu Zátopek. A takhle slavil v zákulisí Rudolfina David Turek

  Fotogalerie
  110 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 1

reflexx: t*v*l, Doláková... oblečená neoblečená, učesaná neučesaná...
Sečteno, podtrženo... vyzubená opice, ale sebevědomí na rozdávání.

(06. 03. 2022 21:03)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy