Příznivci vnadné Alice Bendové se mají na co těšit. Herečka známá pro svou oblibu nudistických pláží dorazila na Tenerife, odkud bude dozajista hojně zásobovat své příznivce pikantními snímky, na nichž dá všem na odiv svá ňadra. Tedy, ne, že by si ji její fanoušci nemohli prohlédnout ze všech stran například v komedii Báječná léta pod psa, v seriálu Hop nebo trop, anebo v krimi Kajínek, ale aktuální fotka vždy potěší. Představitelka filmových femme fatale navíc nemá s nahotou problémy... Tím spíše, když teď odcestovala na jih.

Provokativní snímek ze sluncem zalitého balkonu na Kanárských ostrovech doprovodila textem: „Zdravíme z tepla i s našimi sousedy. Konečně!“ libovala si dáma, která si teď užívá podstatně lepšího počasí, než jaké máme v tuzemsku my: teploty se tam v zimních měsících pohybují kolem 20 stupňů. Než si však začala užívat zaslouženého odpočinku na břehu Atlantského oceánu, prožila chvíle trochu méně záviděníhodné. „Samozřejmě mě na letišti vyhmátli na PCR testy,“ svěřila se na instagramu. „To jsem měla trochu sevřenou prd…“ dodala Bendová.

VIDEO: Alice Bendová prozradila detaily svatby! A pilně hubne do šatů

Video
délka: 04:21.20
Video se připravuje ...

Alice Bendová prozradila detaily svatby! A pilně hubne do šatů Markéta Reinischová

Vše ale samozřejmě dobře dopadlo, jelikož i po přezkoumání byl její test na koronavirus negativní. Však také její další příspěvek na sociální síti byl o tom, kterak si užívá kafíčko s výhledem na moře a s modravou oblohou nad hlavou.

„Mám odběháno, nadýcháno jódu, vyfoceno a načerpáno té krásy kolem. Nejraději bychom tady byli celou zimu, tak snad na starý kolena…“ přála by si Alice, která se v lednu loňského roku zasnoubila se svým dlouholetým a o 12 let mladším partnerem Michalem Topolem (36).

Fotogalerie
84 fotografií