Bučková se na facebooku rozplývá láskou. „Byl to výjimečný rok…Plný emocí, změn, radosti, slz, bolesti, výčitek, lásky, štěstí…Od začátku jsme si řekli, že VŽDYCKY budeme konat v PRAVDĚ, LÁSCE A VE SVOBODĚ. Naše láska a rozhodnutí bylo těžké pro mnoho lidí, nás nevyjímaje…Ale jsme jenom lidi, kteří se do sebe zamilovali tak, jako nikdy v životě. A děkuji Bohu, že dnes už snad mohu říct, že dnes jsme všichni šťastní a možná i víc, než kdykoli před tím…,“ napsala modelka ke snímku, na kterém se tulí k partnerovi. Na dalším snímku pak je s partnerem i se svojí rodinou, která jej zřejmě přijala.

Ne tak ale Eliščini fanoušci. „Bohužel štěstí jednoho je vykoupeno neštěstím druhého a to nikdy v případě že jsou tam děti za štěstí nepovažuji bohužel táta od rodiny má být u svých dětí to není chlap,“ zní jeden z komentářů, zatímco další je ještě ráznější. „Kdyby sis nenašla ženáče, nemusela si tady psát tyhle kecy,“ zní.

Nový muž po boku Bučkové se objevuje už delší dobu, doposud se však k němu modelka nevyjadřovala. V květnu ji dokonce s milencem načapala jeho manželka, která si pro něj přijela až k modelce domů. Když s manželem odjížděla domů, valily se jí po tváři slzy jako hrachy...

VIDEO: Krvavé zranění na táboře Elišky Bučkové: Následovala cesta do nemocnice!

Video
Video se připravuje ...

Krvavé zranění na táboře Elišky Bučkové: Následovala cesta do nemocnice! Kisa Císařová, Jan Jedlička

Fotogalerie
41 fotografií