Taťána Makarenko zkrátka zimu moc dobře nesnáší. Loni proto vyrazila na Maledivy, letos vzala přítele a svěřenkyni Kopíncovou a zaletěla si do Portorika v Karibiku. Sociální sítě tak už od 8. prosince pravidelně zásobuje snímky z golfových kurtů nebo z pláží, kde je samozřejmě jen v bikinách. 

Na Instagramu se svěřila, že s Pánkem a Kopíncovou mimo jiné navštívili hrady San Cristobal a  San Felipe del Morro, vodopád Cascada Gozalandia nebo nejvyhlášenější místní bar La Factoria. Trojice zůstává v hotelu Hyatt Regency Grand Reserve, ve kterém jedna noc vyjde až na 11 tisíc korun na osobu. 

Makarenko si mezi chytáním bronzu a chozením na túry udělala čas i na ocenění své mladší kolegyně. „Karolína Kopíncová si vede skvěle. Jsem vděčná za to, jaká je a jak bojuje. To není jen snaha. Snažit by se měla každá vítězka a to bereme 'automaticky'. Tato žena bojuje jako šelma. Jste naše hvězda, Karolínko,“ rozněžnila se u společné fotografie u vody. 

Kopíncová nenechala příspěvek bez odpovědi. „Děkuji za vás. Jsem šťastná, že mohu být pod vašimi křídly,“ poděkovala jí. Na emotivní vyznání zareagovala i misska Natálie Kočendová (20). „Jsem tak hrdá,“ komentovala v diskuzi. 

Kopíncová reprezentuje Českou republiku na soutěži Miss World. Finále soutěže se mělo konat právě v Portoriku, nakonec ale bylo mezi soutěžícími i organizátory příliš pozitivních testů na covid a kráska tak má zatím smůlu. 

„Finále Miss World 2021 je posunuté. Je to oficiální a potvrzené. Je mezi námi příliš mnoho pozitivních kandidátek na covid, ale i lidí přímo z organizace. Mělo by proběhnout někdy během příštích 90 dní. Uvidíme, jak vše bude. Všichni jsme smutní a naše vyjádření píšeme se slzami v očích,“ informovala na svém facebooku. Zdá se ale, že si pobyt na krásném ostrově i tak užívá.

VIDEO: Modelka Taťána Makarenko: Přiznala, co všechno si nechala chirurgicky vylepšit!

Video
Video se připravuje ...

Modelka Taťána Makarenko: Přiznala, co všechno si nechala chirurgicky vylepšit! David Turek

Fotogalerie
66 fotografií