Sedm křížků na krku svého tatínka se herečka Lenka Krobotová rozhodla ocenit na instagramu, kde sdílela momentky „s tátou, kterej slaví“. „A my teď s ním naplno slavit nemůžem,“ posteskla si herečka, která svá slova ale doplnila všeříkajícím hashtagem „oslava bude“. Není tedy pochyb, že se herec, jenž zazářil například v hořké komedii Muž se zaječíma ušima, v Příbězích obyčejného šílenství či Účastnících zájezdu, případně v seriálech Čtvrtá hvězda a Dabing Street, dočká nějaké rodinné párty dodatečně. „Ať jsi šťastné… zdravé… a rodina i Sigma ať ti radost dělá!“ popřála mu Lenka skrze internety.

Svá slova doprovodila snímky více než čtyřicet let starými, na nichž je Miroslav Krobot skutečně k nepoznání. Už zamlada sice nosil svůj pověstný knír, ale také se pyšnil hustými a kudrnatými vlasy. „Takhle tátu znám!“ reagovala na fotografie s nadšením herečka a bývalá první dáma Dagmar Havlová (68), která je jenom o necelé dva roky mladší než oslavenec. Mezi dalšími gratulanty nechyběly herečky Klára Sedláčková Oltová (45) či Monika Zoubková (45), anebo třeba zpěvačka Barbora Poláková (38).

VIDEO: Krobotovou štve příjmení po slavném otci: Je to těžký, každý mě srovnává!

Video
Video se připravuje ...

Krobotovou štve příjmení po slavném otci: Je to těžký, každý mě srovnává! Tereza Kühnelová

A pak samozřejmě celá řada jeho fanoušků. Ti s gustem připomínali například jeho roli Pepika Hnátka z Okresního přeboru. „Doufám, že neurazím, je to velký fešák a jeho hraní mu věřím,“ napsala například jedna jeho příznivkyně. „A mamka je pořád stejná,“ přisadila si další. Manželkou charismatického Miroslava Krobota je herečka Hana Doulová (69). Patří mezi nejstabilnější páry českého šoubyznysu: Poznali se totiž již během studií a od té doby jsou šťastně spolu. Mají tři děti, dva syny a právě dceru Lenku, jež po slavných rodičích podědila herecké nadání.

Fotogalerie
43 fotografií