„Můj malý bráška bude můj malý bráška navždycky, i když nás dělí jen rok. Ale včera oslavil kulatiny a já mu přeju všechno štěstí světa, lásku a splněné sny,“ vzkázala mu skrze sociální sítě půvabná Česká Miss pro rok 2013, která se pak spíše než na modelingových prknech prosadila v televizi coby moderátorka. Dojemné vyznání sympatickému Michalovi (30) doplnila „best of“ fotkami, na nichž se po boku bratra různě pitvoří a užívají si každou společně strávenou minutu.

A právě na těchto záběrech nešlo přehlédnout, jak moc si jsou tihle dva sourozenci podobní – především svými úsměvy. První (a prozatím poslední) krátkovlasá misska se v komentářích dozvěděla, že by klidně mohli být i dvojčaty. „Pane jo, vy jste si ale extra podobní!“ žasli příznivci sympatické rodačky z Chotěboře, která se v mládí věnovala kariéře mažoretky, a dnes je z ní uznávaná tvář CNN Prima News a dvojnásobná maminka synků Benedikta (3) a Vincenta (1).

VIDEO: Každá máma potřebuje inspiraci a věřit, že to dělá správně, říká Gabriela Lašková

Video
délka: 01:10.80

Každá máma potřebuje inspiraci a věřit, že to dělá správně, říká Gabriela Lašková. Maminka/Karel Dlabač

„Já mám bratra dvojče, ale takhle jako vy si fakt podobní nejsme,“ přisadila si další fanynka Gabriely Laškové, co svou kariéru začínala pod dívčím příjmením Kratochvílová. „Je hezké, jak jste úplně stejní!“

A je pravda, že na některých snímcích jsou téměř až zaměnitelní – jak se můžete přesvědčit i v naší galerii. Svým lajkem tyto snímky ocenila například modelka Renata Langmannová (35), mimochodem Česká Miss roku 2006, anebo Nikola Buranská (29), která se stala Blesk Českou Miss Earth pro rok 2014.

 

Fotogalerie
43 fotografií