Pátek 22. září 2023
Svátek slaví Darina, zítra Berta
Oblačno, déšť 19°C

Slavní burcují k volbám: Machálkové dělal společnost syn, Bílé testosteronový anděl, Poláková provokovala tričkem!

/
 • Celebrity u voleb
  Aktualizováno - 9. října 2021 ● 11:00
  8. října 2021 ● 16:20

  Volby vypukly a politici nyní netrpělivě vyhlížejí obsah volebních uren. Mnohé celebrity se rozhodly jít s kůží na trh a podpořit stranu, které důvěřují. Ke stejnému kroku vyzvaly i veřejnost - jak leckteří zdůrazňovali, tyto volby jsou možná důležitější než kdy jindy. Během koronavirové pandemie se totiž leccos vykrystalizovalo...

 • 1.

  Marta Jandová (47), zpěvačka

  Zpěvačka Marta Jandová, dcera slavného rockera legendární kapely Olympic, lákala k volbám své fanoušky již v předvečer celého volebního šílenství. „Pokud nevíte, koho volit, zkuste to opačným směrem. Koho určitě NECHCETE volit. A hoďte to tam někomu, komu věříte, kdo je vám sympatický... I to je lepší, než k volbám nejít vůbec. Vždyť jde o hodně. Vím, že je to těžké někomu věřit, ale změnu určitě potřebujeme,“ vysvětlovala svůj postoj na instagramu. Rovněž sdílela snímek, na němž hází svůj volební lístek do urny, se stručným, ale všeříkajícím popiskem „teď už jen doufat“.

 • 2.

  Jan Antonín Duchoslav (56), herec

  Herec Jan Antonín Duchoslav, jenž se proslavil rolí světaznalého Vikyho Cabadaje v komediích Sněženky a machři, svým postem jasně naznačil, komu hodí svůj hlas on: „Volby, Spolu! Běžte volit a přeji Vám šťastnou ruku! Já byl SPOLU s maminkou mých synů, protože nám na jejich budoucnosti záleží!“

  Jan Antonín Duchoslav u voleb
  Autor: Instagram
 • 3.

  Bára Poláková (38), zpěvačka

  Také zpěvačka a herečka Bára Poláková se rozepsala o nešvaru poslední doby: „Párkrát jsem během posledního týdne zaslechla - 'když mě TA politika nezajímá...' nebo 'já tý politice stejně nerozumím a nevím, koho volit'. Vy, co nevíte, koukněte na videa, který dělá youtuber Kovy, jsou super zábavný a srozumitelný. A TA politika... je budoucnost. Všech. I těch, kteří se ještě nenarodili. To je to, co jim tu necháváme. Jako vzkaz. Jako místo, kde budou žít. Tím pádem taky vize, vize - je TA politika,“ naléhala na své příznivce. „Jo a to tričko na mě vypadlo ze skříně úúplně náhodou zrovna dneska, eee...“ vtipkovala.

 • 4.

  Leona Machálková (54), zpěvačka

  Populární zpěvačce Leoně Machálkové dělal u volebních uren společnost syn Artur (18), kterého má se zesnulým architektem Bořkem Šípkem (†66). „Poprvé volíme spolu! Nepromarnili jsme jednu z milionu chvilek... Tak snad...“ zadoufala plavovlasá pěnice.

 • 5.

  Vojtěch Bernatský (46), moderátor

  Vždy usměvavý moderátor sportovního zpravodajství Vojtěch Bernatský, jenž se v poslední době začal úspěšně prosazovat i na poli literatury, zamířil k volbám jak se svou paní, tak i se svými rozkošnými ratolestmi. „Jsem šťastný, že můžeme. Udělali jsme maximum. Běžte taky, zdravá procházka na sluníčku neuškodí a možná i pomůže,“ napsal vtipně na instagram.

 • 6.

  Lucie Bílá (55), zpěvačka

  Mnohonásobná držitelka ocenění Zlatý / Český slavík Lucie Bílá sdílela se svými fanoušky návštěvu volební místnosti alespoň v instastories. „My máme splněno,“ hlásila populární zpěvačka, která šla volit společně se svým urostlým partnerem, „testosteronovým andělem“ Radkem Filipim (38).

 • 7.

  Michaela Nosková (38), zpěvačka

  Volby si (tentokrát) nenechala ujít ani podruhé těhotná zpěvačka Míša Nosková. „U voleb jsem nebyla mnoho let,“ přiznala kajícně na sociální síti. „Ale letos jsem se vykopala přes celou Prahu až do Modřan, protože je prostě potřeba každý hlas, který říká NE!“ napsala rázně.

 • 8.

  Marek Němec (40), herec

  „Lidé, bděte!! A nebuďte líní a jděte!“ lákal k urnám poněkud zneklidňujícím způsobem své fanoušky herec Marek Němec, jehož si televizní divačky zamilovaly především jako svérázného doktora Hofbauera v seriálech FTV Prima - nejprve Modrý kód, poté Sestřičky, a nyní 1. MISE.

 • 9.

  Lucie Polišenská (35), herečka

  Herečka Lucie Polišenská, která je aktuálně k vidění v seriálu Slunečná, připomněla citaci z komedie Dědictví aneb Kurvahošigutntág. „Hotovo! Prosím, běžte taky, ať si nás nekůpí všecky!“

 • 10.

  Míra Hejda (37), moderátor

  Moderátor Míra Hejda, jenž šel volit společně se svou manželkou Zorkou (31), se pozastavil nad paradoxem dnešní doby. „Přijde mi zajímavý, že lidi chtějí stále do všeho mluvit a když opravdu můžou, snaží se je všichni přesvědčit, ať to udělají…“ dumal.

 • 11.

  Anežka Rusevová (35), herečka

  Herečka Anežka Rusevová, známá z nekonečného seriálu Ulice, vysvětlila své důvody, proč jde volit: „Protože mi není lhostejné, co by se mohlo stát s naší malou milou zemí. 🇨🇿 Jdu volit, protože je to moje občanská povinnost. Jdu volit, protože se bojím o demokracii. NE populistům, extremistům a jednou provždy komunistům! JDU VOLIT! A TY JDI TAKY!“ 

  Rovněž připojila slavný citát bývalého prezidenta Václava Havla (†75).

 • 12.

  Albert Čuba (38), herec

  Herec Albert Čuba, známý nejenom díky ostravskému Divadlu Mír a jejich improvizovaným vystoupením Tři tygři, ale i díky seriálu Co ste hasiči, využil možnosti volit ze zahraničí. „Mise splněna a odvoleno. Tentokrát ve Vídni. Pokud máte pocit, že mám pomačkaný obličej, tak to nevadí. Pocity jsou jen pocity,“ žertoval.

 • 13.

  Daniel Bambas (41), herec

  „Vážení, vím, že některým z vás nejsou mé politické apely příjemné. Jenže jsem člověk politický, nedokážu být lhostejný vůči světu, ve kterém žiji, a ačkoliv vlastní děti nemám, moc bych si přál, aby děti mých přátel vyrůstaly ve společnosti otevřené a vzdělané. Ve společnosti, jejíž čelní představitelé kladou důraz na morálku, vzdělání, odpovědnost za vlastní činy, na svobodu. Ve společnosti, která ctí práva člověka bez ohledu na jeho vyznání či sexuální orientaci. Ve společnosti proevropské a spolupracující uvnitř sebe sama i ve vztahu ke svým spojencům. Ve společnosti, která si uvědomuje význam pojmu 'kultura'.

  Lze to shrnout i jinak. Nechci premiéra, který se utápí ve lžích a masivním střetu zájmů. Nechci vládu, která je především advokátní kanceláří tohoto premiéra. Nechci přihlížet spojenectví s Hradem, jehož hlavním cílem je zabránit trestnímu stíhání mnohých zapojených.

  V posledních dnech sledujeme nepřípustné kličkování kolem zdravotního stavu prezidenta, jehož role v povolebních vyjednáváních je naprosto klíčová. Hradní kancelář nekomunikuje nebo lže. Lež je klíčovým slovem současné vládní garnitury. V posledních několika volbách jsme selhali. Premiér Babiš a prezident Zeman to potvrzují každým svým vystoupením anebo mlčením.

  Moc vás prosím. Řekněte NE aroganci moci, populismu, nesnášenlivosti, dezinformacím, manipulaci, neodpovědnosti vůči dalším generacím, zpochybňování faktů a relativizaci hodnot a zkušeností vyspělé části Evropy. Děkuju vám a opravdu nám držím palce,“ napsal na instagram charismatický herec Daniel Bambas.

 • 14.

  Tomáš Klus (35), zpěvák

  „Končím s politikou. Na koncertech. Na čtyři roky. Budu pět. Potkal jsem Víta Rakušana a byl bez hlasu. Řekl jsem mu: dám vám můj... a došlo mi, že to myslím vážně. Třináct let burcuji, apeluji, upozorňuji, aktivizuji, komentuji, diskutuji, ale hlavně intenzivně sleduji politické dění. Politika je místo, kde se tahá za páky, které reálně proměňují svět kolem mě, a proto je nesmírně důležité, abych měl jasno, kdo tam jimi za mě tahá. Jestli pákami netahají paka. Zvláště pak v době, která potřebuje jasnou vizi a srozumitelné tvůrce a tlumočníky oné vize, jejichž nejsilnější zbraní je schopnost a touha po dialogu, neboť doba je nepříjemně výbušná,“ napsal ve svém příspěvku na sociální síť zpěvák Tomáš Klus

 • 15.

  Lukáš Vácha (32), fotbalista

  Lidi k volbám vyzval i fotbalista Lukáš Vácha: „Pojďme volit,“ napsal na sociální síť potetovaný fešák.

 • 16.

  Eva Holubová (62), herečka

  „Den D!! Zřejmě už je rozhodnuto, pouze zatím nevíme výsledky. Zřejmě už teď nikdo nikoho nepřesvědčí. A já ani nikoho přesvědčovat nechci. Možná mě čtete i vy, kdo jste rozhodnuti, že k volbám nepůjdete. Ještě včera by mě to štvalo, dnes nastalo jakési zklidnění, zítra mi to bude líto. Ať dopadnou volby jakkoliv, bude mi líto, že někteří občané nemají zřejmě dostatek občanského sebevědomí a nevěří, že se svým hlasem mohou podílet na tom, kdo to tu povede. Často čtu, že nemají koho volit. Politiky vnímám jako naše, nikoliv jako vrchnost a nás jako její poddané,“ vyzvala národ k volbám herečka Eva Holubová. Její příspěvek je obšírný, ale je z něj poznat, že Eva bude volit STAN. 

 • 17.

  Iva Pazderková (41), herečka

  „Nezapomeňte si dnes naplánovat dobrý oběd blízko volebních místností, ať po cestě z něj můžete nakrmit i volební urny svými sytými hlasy. Ale klidně se to dá zvládnout i zítra po snídani. Pár minut, které změní roky našich životů. Jako herečka vím, že nejhorší je ztratit hlas. Tak ten svůj pěkně dejte tam, kam podle vás patří P.S. pokud si pořád nevíte rady, na těchto profilech najdete přehled toho nejdůležitějšího, co o programech a kandidátech potřebujete vědět,“ pochlubila se Iva Pazderková, která svůj hlas dá organizaci Milion chvilek pro demokracii. 

 • 18.

  Jitka Schneiderová (48), herečka

  „Tahle 'lady' z fronty na banány už nikdy! Zítra to jdu hodit! I za naše děti!“ napsala herečka Jitka Schneiderová v tričku s banánem. 

 • 19.

  Tereza Brodská (53), herečka

  Herečka Tereza Brodská vtipně ukázala, koho by její pejsek nevolil. „Tentokrát se názorově, můj milej, rozcházíme!!!! Já volit JDU!!!!!!“ tvrdí Tereza. 

 • 20.

  Lucie Křížková (37), modelka a moderátorka

  „Náš hlas se započítá 🇨🇿. I Davidova teta (96 let) volila. Pojďte taky,“ prosila moderátorka a někdejší misska Lucie Křížková

  Fotogalerie
  42 fotografií

   

 • 21.

  Petr Novotný (74) se synem Pavlem (40)

  Oblíbený moderátor a bavič Petr Novotný vyrazil k volbám v doprovodu své manželky a syna. „Tatínek možnost volit doma nevyužil,“ napsal ke snímku na sociání síti Pavel Novotný a rovnou prozradil, kdo získal jejich hlasy.

   

 • 22.

  Galerie

  Na další snímky a selfíčka volících celebrit se můžete mrknout do naší galerie.

  VIDEO: Tomáš Klus proplakal koncert! Bylo to silnější než já, přiznal

  Video
  délka: 03:04.48
  Video se připravuje ...

  Tomáš Klus proplakal koncert! Bylo to silnější než já, přiznal Markéta Reinischová

  Fotogalerie
  42 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 51

tenerife: Paní Schneiderová, já nevím, co pořád lidé melou o banánech, vy jste ročník jako moje dcera, ta si nikdy nestěžovala, že je postrádá, jinak Vás mám jako herečku moc ráda.

(09. 10. 2021 16:44)

frantacizek: možná se jen Albertovi zdálo, že ten včera vydražený most Medvídka Pú koupil přes offshore účty Si Ťin Ping Pong a už ho tak nikdy nespatříme.. ANEBO už dnes taky zažil těžký ranní návrat z akce se zimou jak v ruském velkofilmu. Ten hrubý svetr ze mě spadl sám a ještě teď drží tvar

(09. 10. 2021 12:21)

milan59: Ale hlupec by reagoval

(09. 10. 2021 07:53)

milan59: Hahahaha tak to jsem se zase po ránu pořádně zasmál,až jsem málem spadnul z pelechu ,protože na té fotce co tam je jsem nikoho ze SLAVNÝCH NEVIDĚL !!!!

(09. 10. 2021 07:52)

maruch: Největší zoufalci a pomatenci volí tady ten slepenec" PIRSTAN" Dredař a Vykulenec. A prý celebrity.

(09. 10. 2021 06:58)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...

Dnešní horoskopy