Jen málokdo by při pohledu na herečku Ivanu Jirešovou, která se proslavila v seriálu Ordinace v růžové zahradě, tipoval, že za šest let bude slavit kulaté padesátiny. Vůbec na svůj věk totiž nevypadá – kromě mladistvě působící tváře a hlasu puberťačky se pyšní i tělem vysoustruhovaným k dokonalosti, nenajdete na něm ani gram tuku. Ruku na srdce, dámy, která byste takhle nechtěla vypadat?

Přestože podle některých je představitelka sympatické barmanky Lucie až příliš hubená a dokonce se objevila i nařčení, že trpí anorexií, herečka to vždy popírala. Své naprosto perfektní křivky má totiž jak díky dobrým genům, tak i kvůli pravidelnému pohybu – holduje totiž bikram józe. Cvičení často označované i jako „horká jóga“ se provádí v sále vyhřátém na 42 °C, což by mělo mít pozitivní vliv na lidský organismus. Není divu, že takový sál Jirešová v nadsázce nazývá „mučírnou“.

VIDEO: Ivana Jirešová se cítí na padesát: S jakými tělesnými neduhy se potýká? 

Video
Video se připravuje ...

Ivana Jirešová se cítí na padesát: S jakými tělesnými neduhy se potýká? Kisa Císařová, Jan Jedlička

Jirešová je každopádně jasným příkladem toho, že právě takovéhle cvičení pozitivní vliv na tělo rozhodně má. Však také na sociálních sítích často zveřejňuje snímky, z nichž se tají dech nejenom jejím fanouškům, ale i kolegům z umělecké branže. „Ivanko, klobouček!“ napsala jí obdivně třeba herečka Klára Sedláčková Oltová (45), když Jirešová na sociální síti zveřejnila sérii momentek, na nichž provádí, opřená o zeď, „obrácené polohy“.

Fotogalerie
46 fotografií