Na sociální síti si Markéta oficiálně změnila příjmení na Johnovou, a její manžel to okomentoval. „Není to první společný výlet ani sestěhování, jak v příkladech co uvádět mezi významnými událostmi navrhuje facebook. To máme dávno za sebou. A před sebou, doufám, dlouhou společnou cestu zahradami rajských potěšení, na kterou jsme se vydali už před lety a která nás natolik okouzlila, že jsme se rozhodli slíbit si a oficiálně to zpečetit, že z ní už nesejdem,“ rozplývá se John.

Svatba proběhla v sobotu a i o té novomanželé informovali na sociální síti. „Včera 10. 7. 2021, přesně ve 12:00, jsme si řekli své ANO. Nádherně jsme si ten den užili, tak se s vámi o to naše štěstí podělíme. Miluji svého muže, jsem opravdu celá jeho, takže budu nosit jeho příjmení. Nedivte se prosím tedy, Zámyslická mizí a od včerejška jsem Markéta Johnová,“ upozorňovala novopečená paní Johnová už o víkendu.

Markéta ale nebyla důvodem, proč Adamovská požádala po 26 letech manželství v roce 2010 o rozvod. Kromě obšťastňování milenky Markéty a manželky Zlaty totiž John zvládal tutlat i existenci nemanželské dcery Terezky (18), kterou měl s jednou podnikatelkou.

Fotogalerie
32 fotografií