„Táta umřel,“ oznámil Vávrův syn na svých sociálních sítích. Krátkému oznámení předcházel příspěvek o Vítězslavově zhoršujícím se stavu.

„S tátou nemluvím přes 17 let. Ale máma s ním je v denním kontaktu. Podle všeho má prý rakovinu v posledním stádiu a může to být otázka dní. Čeká se na výsledky vyšetření. Je dlouhodobě nepohyblivý. Víc než rok neopustil byt. Život je krátkej, přátelé," citoval jeho několik dní starý příspěvek server Život v Česku.

Hudebník podle informací Blesku podlehl zákeřnému nádoru na plicích.  Vítězslav Vávra se věnoval zpěvu a hře na bicí. Do povědomí posluchačů se dostal v 80. letech hity jako Holka z gymplu, Suverén, Citronová holka či písní pro film Jak svět přichází o básníky.

V roce 1984 si po čtyřletém románku vzal legendární českou zpěvačku Věru Špinarovu. Bouřlivé manželství utnuli v roce 1999. „Neměli jsme se vůbec brát! Bylo to zbytečný. Nemínila jsem jít z Ostravy, on z Prahy, takže to bylo patnáctileté manželství na dálku,“ zhodnotila před lety Špinarová své manželství s Vávrou.

VIDEO: Exmanžel Špinarové (†65) Víťa Vávra (†68): Další rozvod a neléčitelná nemoc!

Video
délka: 06:12.99
Video se připravuje ...

Exmanžel Špinarové (+65) Víťa Vávra (63): Další rozvod a neléčitelná nemoc! Zuzana Bubílková, Tomáš Sovinský, Lukáš Červený

Fotogalerie
30 fotografií