Operace nebyla jednoduchá a představitelka princezny Jasněnky je přesvědčená, že jiný chirurg by to třeba i vzdal a ona by zůstala bez svých ženských předností. „Měla jsem pod kůží vazivové jizvy. Ty musel pan doktor napřed odstranit, aby mi mohl dát implantáty. Dokázal mi pak udělat nádherná hladká ňadra. Je to frajer,“ popsala situaci Míša.

Přednosta Kliniky plastické chirurgie FNKV Andrej Sukop patří mezi nejlepší odborníky, jezdí ale i na mise operovat děti. „Svým přístupem mě dojal. Je velice citlivý,“ přiznává herečka. Ač muž, dokáže se prý vžít do křehké a zraněné ženské duše. Navíc má kolem sebe sestavený dobrý tým, který šlape jako hodinky.

Míša ale přiznala ještě jednu překvapivou novinku. Před měsícem se rozešli se snoubencem, podnikatelem Josefem Wittnerem (41). Až doteď to kvůli Míšině operaci tajili. Herečka potřebovala klid. „Něco krásného končí a věřím, že jednou něco krásného začne,“ řekla k tomu Michaela.

Míša se s přítelem Pepou rozešla už jednou, a to loni na jaře. Měla pocit, že potřebuje volnost a ona mu se svou nemocí nesmí bránit v rozletu. „Když se mi něco děje, jsem typ, který chce být sám,“ přiznala. Pak se ale zase dali dohromady a krátce nato dal Pepa Míše zásnubní prsten. Ke svatbě už ale nedojde.

VIDEO: Kuklová otevřeně o prodělané rakovině prsu: Děsivý detail, který zatím nezazněl!

Video
délka: 02:16.92

Kuklová otevřeně o prodělané rakovině prsu: Děsivý detail, který zatím nezazněl! Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií