Neexistuje snad jediná hvězda českého showbyznysu, od hereček přes zpěvaček až po spisovatelky, které by na svých instagramových účtech neměly coby influencerky ani jedinou reklamu v rámci placené spolupráce. Přestože o některých dámách by se dalo říct, že jsou ženskou verzí Horsta Fuchse (75) a nabízejí cokoliv od přesnídávek pro děti až po zahradní náčiní, jiné zase dušují, že propagují jenom to, co mají ozkoušené a čemu věří. Ať už je to jakkoliv, je pravdou, že spolupráce funguje jednoduše tak, že jim je zboží poskytnuto bezplatně… což je trnem v očích pro ty, kteří jsou třeba ve finanční tísni, tím spíše nyní, v době covidové.

Právě s tímto názorem se setkala zpěvačka Markéta Konvičková, když společně s rozkošnou dcerkou Amálkou (7 měsíců) vytvořila na instagramu reklamu na plenkové kalhotky. „Taky by se mi líbilo to mít zadarmo, jako vy, která si můžete dovolit vše koupit. Já na ubytovně sama s miminkem nemůžu…“ posteskla si u příspěvku jedna maminka.

Jenže v případě interpretky hitů Ami, Cizí světy nebo Ty nebyla taková kritika na místě. „Pomáhám, kde se dá. Maminkám samoživitelkám, nadacím, už od svých 15 let,“ hájila se zpěvačka, kterou situace oné mladé ženy zamrzela. „Ale nejsem nadčlověk, nejsem bůh a neumím pomoci všem a zajistit, aby se všichni měli lépe. Kdybych mohla a měla tu možnost, neváhám.“

VIDEO: Zázračné těhotenství Markéty Konvičkové: Nádor ji připravil o vaječník! Vyšlo to napoprvé

Video
délka: 36:57.68
Video se připravuje ...

Zázračné těhotenství Markéty Konvičkové: Nádor ji připravil o vaječník! Vyšlo to napoprvé Markéta Reinischová

„Každý žije ve svých možnostech a já si vážím toho štěstí, že mám nějaký dar a můžu propojit příjemné s užitečným. Mě moc mrzí, že někdo něco má a jiný ne, ale to je život. Taky neřeším, že někdo má soukromé letadlo a vilu na Bahamách a není to fér. Zdraví vám nevynahradí žádné peníze,“ prohlásila Konvičková v hojně lajkovaném komentáři a zmínila, že ani ona neměla nikdy na růžích ustláno. „Moje mamka vychovala sama mě i mého bratra, bez ničeho, měla dvě práce, po nocích šila, a miluju ji nejvíc na světě. Vím, co je to pokora a skromnost.“

Pro ni samotnou je prý nejdůležitější, že jsou jak ona, tak i její dcerka zdravé. Přece jenom si Markéta krátce před otěhotněním prošla náročným životním obdobím, kdy bojovala s rakovinou. Při preventivní gynekologické prohlídce u ní zjistil lékař čtyřcentimetrovou cystu na vaječníku. Podle zpěvačky se jednalo o vzácný druh nádoru.

Přestože podstoupila laparoskopický zákrok a nález byl odstraněn, bála se, že nebude moct nikdy otěhotnět. Naštěstí se zadařilo, jak se říká, na první dobrou. „Tak se snažme prosím držet spolu, i když je to někdy těžké. Nenechte se tím rozhodit, podívejme se raději na ty naše malé prďolky a buďme šťastné, že tu životní náplň máme,“ dodala pěnice.

Fotogalerie
56 fotografií