Středa 7. června 2023
Svátek slaví Iveta / Slavoj, zítra Medard
Oblačno, bouřka 21°C

Taclík je po nouzovém stavu k nepoznání: Šedivé vlasy a břicho větší než starosta Řeporyjí!

/
 • Marek Taclík
  16. dubna 2021 ● 19:30

  Příliš dlouhý lockdown a nemožnost hraní v divadle se podepsaly na Marku Taclíkovi (47). Bývalá hvězda Kriminálky Anděl a otec dvou malých dětí se při sázení ovocných stromků v pražských Řeporyjích pořádně zapotil. Aby ne, když má větší břicho než starosta této městské části Pavel Novotný (40).

  Pryč je vyhublý kluk, který se ještě před čtyřmi lety mohl chlubit tmavými vlasy a mladistvou postavou. Dlužno ale přiznat, že tehdejší hubenost byla zapříčiněna i hercovým pobytem na hepatologii, kde se řeší onemocnění jater, žlučníku a žlučových cest. Od té doby se ale na Markovi podepisuje zub času. Z herce se pomalu stává usedlý tatík se šedivějícím vousem. Možná za to může spokojený vztah s partnerkou Petrou Růžičkovou, s níž má tříletou dcerku Matyldu a ročního synka Toníka. A také nicnedělání v době lockdownu.

  Trochu pohybu si tak dopřál alespoň s rýčem v ruce při zakládání nového ovocného sadu v Řeporyjích, i když - jak sám přiznal - nepozná žádný strom. „Moje partnerka mě to učí, ale nejde mi to. A musím to tajit, protože kdyby tchán zjistil, že nepoznám dub od buku, zabil by mě,“ vtipkoval herec. „A jestli jednou chci partnerku za manželku, musím se ty stromy naučit!“ dodal Taclík s lišáckým úsměvem.

 • 1.

  Leona Machálková (53): Farmářka hledá muže

  S vervou se pustila do sázení a s Taclíkem si u toho stihli i »zablbnout«. „Tak trochu casting na Farmář̌ hledá ženu,“ smála se zpěvačka, kterou by si určitě vybral nejeden majitel farmy či statku. „Na práci jsem zvyklá a docela mě baví. Sázím hlavně kytky, stromky a péči o ně přenechávám odborníkům,“ dodala Leona, která byla nadšená, že se po dlouhé době mohla setkat s přáteli z branže.

  Leona Machálková a Marek Taclík
  Autor: Herminapress.cz

 • 2.

  Monika Trávníčková (35): Popelka zahradnicí

  Manželka Popelčina prince Pavla Trávníčka (70) má se zahradničením zkušenosti. S manželem totiž zahradničí na jejich rozlehlém pozemku. „Z ovocných stromů jsem pyšná na broskev. A nesmí nám tam chybět jahodové záhony a cherry rajčátka,“ prozradila Monika. „Pavel rád kutí a sází. Řeže také stromky, až mám o něj strach, aby nespadl,“ poznamenala Trávníčková, která má s hercem čtyřletého syna Maxmiliána.

  Monika Trávníčková
  Autor: Herminapress.cz

 • 3.

  Zuzana Bubílková (68): Bubu s krasavcem

  Sázení stromů si nenechal ujít ani Muž roku 2020 David Kremeň (29). Pokukovala po něm i nestárnoucí moderátorka Zuzana Bubílková (68). Zapojil se také Felix Slováček (77), jenž sekundoval Trávníčkové, nebo fotbalista Martin Fenin (33), který kope za místní klub. Ruku k dílu přiložil i sám starosta a nenapravitelný bouřlivák Pavel Novotný, jenž se o svou městskou část pěkně stará.

  Zuzana Bubílková a David Kremeň
  Autor: Herminapress.cz

 • 4.

  VIDEO: 7 pádů Honzy Dědka: Svádění Marka Taclíka a drsný popis přeměny z muže v ženu

  Video
  délka: 01:50.60
  Video se připravuje ...

  7 pádů Honzy Dědka: Svádění Marka Taclíka a drsný popis přeměny z muže v ženu FTV Prima

  Fotogalerie
  28 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 9

elopapx: Nic tlustého na něm nevidím, Naopak mne se nelíbí chlapi hubení. Je to hnusné.
Můj muž je hubený a ač mu pořád podstrojuji, nespraví se. Co bych dala za to, aby měl takové bříško. ...

Starosta Řeporyjí není člověk, takže s ním nikoho nesrovnávejte.
Chudák jeho táta, to byl vtipálek a bavič.

(16. 04. 2021 22:37)

Jirik-ta: Hm, pěknej beran.

(16. 04. 2021 20:11)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud
Video se připravuje ...
ČLÁNKY ODJINUD

Dnešní horoskopy