Zatímco v zimní bundě jí mnozí fanoušci na instagramu málem gratulovali k těhotenství, neboť se jim zdálo, že se jí pod vrstvami oblečení rýsuje těhotenské bříško, nyní není pochyb, že šlo jenom o planý poplach vyvolaný optickým klamem. Herečka Anna Kadeřávková, která kromě Ulice zazářila například po boku Denise Šafaříka (27) v hojně kritizované pohádce Kouzelník Žito, se totiž ukázala v plavečkách – a všem dala na odiv svoje štíhlé tělíčko, na jehož křivkách se jistě podepsal i fakt, že se k jejím dlouhodobým nemocem, mezi něž se počítá například lymská borelióza, přidala také histaminová intolerance.

Blonďatá herečka, která je velice úspěšná i jako influencerka, každopádně nyní zapózovala ve dvojdílných bikinách ve vířivce s jakýmsi drinkem v ruce. Snímek, na kterém si plnými doušky užívala víkendu, lakonicky popsala „dny jako tento“. Přestože jí mnozí v komentářích chválili perfektní postavu i pozitivní přístup k životu, Kadeřávková se dočkala i negativních reakcí.

Jedna dáma jí například vyčetla, že je od ní dosti neomalené v koronavirových časech ukazovat, jak se má dobře... Stejně tak jako ukazovat všechny vybarterované věci a módní kousky, co dostává zadarmo. „Mně moc nepřijde normální v této době, kdy lidi nemají práci a přišli o vše, se tolik vychloubat. Nevím, dost to o tobě vypovídá. Kdybys raději dělala něco užitečného, hromady lidí s dětmi jsou na tom zle, ale jo, hlavně že máš hadry…“ rýpala do Aničky.

VIDEO: Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! 

Video
délka: 03:23.91

Anna Kadeřávková: Léčba boreliózy už mě stála půl milionu! Petr Macek, Aleš Brunclík

Zatímco herečka na provokaci nereagovala, její fanoušci se jí okamžitě zastali. „Ach, ta lidská závist. Ano, dnešní doba je hnusná, ale to neznamená, že musíte kopat kolem sebe. Takhle byste mohla obepsat všechny lidi, co dělají hauly na oblečení, anebo jsou někde na dovolený... Navíc, jaký si to člověk udělá, takový to má. Oni jsou taky jen lidi, co si museli na plno věcí vydělat a nadřít se. Nemají nic zadarmo,“ hájili krásku, která aktuálně žije na Slovensku se svým partnerem, slovenským rapperem Jánem Strapcem (32), jenž si říká Strapo.

Fotogalerie
75 fotografií