Tomáš Klus o svých záletech napsal status, což strhlo lavinu různých názorů a hlavně rad pro jeho ženu, co by měla a neměla udělat. Tamara se k tomu postavila čelem a rozhodla se řídit svým srdcem.

„Člověk má pocit, že je konec... konec všeho. A konec to je jen tehdy, když srdce jednoho už miluje srdce někoho dalšího. Pokud tomu ale tak není, vždy je cesty z té pomyslné bouře. Ta cesta je láska mezi vámi, protože právě o tu se vždycky vyplatí bojovat. A vykašlete se na to, co si o tom budou myslet ostatní,“ tvrdí zpěvačka. Zřejmě její síla a chuť bojovat Tomášovi otevřely oči a začal se chovat zodpovědně.

VIDEO: Tomáš a Tamara Klusovi ve studiu Blesku: Jak se vypořádali s nevěrou?

Video
délka: 33:22.63

Tomáš a Tamara Klusovi ve studiu Blesku: Jak se vypořádali s nevěrou? David Turek

Manželé konečně dostavěli domek, kam už se jejich velká rodina v pohodě vejde, navíc má každý soukromí, což ve dvou místnostech, kde roky všichni žili, moc dobře nešlo.

Velikonoční svátky si užili společně, i když bez milovaných slepiček, které Tomáš loni dostal k narozeninám. Před dvěma týdny se totiž všechny staly oběťmi kuny.

V rodinné idylce ale došlo i na hádku! Jablkem sváru byly velikonoční tradice. „Máme před rozvodem! Prosím, rozsuďte náš,“ vyzvala fanoušky Klusová. „Patří ke koledě, když jdou koledovat kluci, polévání holek?“ Zatímco ona tvrdí, že ne, tak Tomáš zase opak. Jako důkaz jí přečetl z internetu význam této tradice. Každopádně šlo ale jen o takové pošťuchování a rozvod není za humny.

Fotogalerie
40 fotografií