Známý kat z MasterChefa už covid prodělal loni. „Musím říct, že když to srovnám s covidem, kterým jsem si prošel v loni na podzim, je ten průběh o něco horší. Teď mám rýmu, teploty a bolesti kloubů. Zatímco na podzim jsem byl bez veškerých příznaků,“ uvedl pro TV Nova Radek Kašpárek

Před měsícem jsem byl na odběru krve, kde jsem si nechal zjišťovat i protilátky, které už jsem prakticky neměl. Proto bych rád, aby na sebe lidé dávali opravdu pozor a nepodceňovali bezpečnostní opatření,“ dodal kuchař, který má velké obavy o svou těhotnou manželku Andreu. Ta je na začátku třetího trimestru. 

„Manželka je díky bohu negativní, ale samozřejmě je neustále pod dohledem a já doufám, že bude vše v pořádku. A karanténu přečkáme s negativním testem mé ženy,“ doufá Radek. 

VIDEO: Kuchyně se Kašpárkovi obrátila o tři sta šedesát stupňů. Odpověděl i na Pohlreichovu kritiku

Video
délka: 22:48.40
Video se připravuje ...

Kuchyně se Kašpárkovi obrátila o tři sta šedesát stupňů. Odpověděl i na Pohlreichovu kritiku. Markéta Volfová, Lukáš Červený

Kašpárek má z předchozího manželství dvě dcery a jeho nynější žena je rovněž matkou holčičky, takže si v duchu přál, aby další potomek byl kluk, a bude!

Ve středu 10. března ve 21:35 TV Nova odvysílá třetí speciální duel MasterChef Česko: Souboj nejlepších, kde mezi sebou bojují účastníci z minulých řad. Duely jsou předtočené, takže porotci budou kompletní. 

VIDEO: MasterChefem je Roman: Jaká byla jeho cesta soutěží?

Video
délka: 02:30.08
Video se připravuje ...

MasterChefem je Roman: Jaká byla jeho cesta soutěží? TV Nova

Fotogalerie
34 fotografií