„Nepřeju nikomu nic zlého, ale těm co tuhle situaci zlehčují přeji aspoň na pár minut tu bolest, co člověk prožívá, když ztratí někoho velmi velmi blízkého,“ napsala krásná rusovláska na facebook a vysvětlila, že i ona o někoho právě přišla.

„Ondra byl ten nejvíc optimistickej člověk, co jsem znala. Bojovník, se kterým byla vždy sranda a u kterého jsem si myslela, že zvládne vše. Ale s tímto se nepopral. Odpočívej v pokoji, Ondro. Nebo ty spíš v pořádné zábavě!“ poslala švagrovi vzkaz do nebe Lucia, známá z muzikálů AngelikaWest Side Story, Noc na Karlštejně či Tick, Tick... Boom! (díky němuž se poznala se svým mužem), a sdílela i příspěvek svého muže, hudebníka Jakuba Nývlta.

Pro něj je samozřejmě ztráta milovaného bratra ještě o něco těžší. „Brácho, navždy budeš v našich srdcích, byl jsi nejlepší brácha, kamarád, přítel i strejda! Neměl jsi chybu a strašně se nám stýská, ale věřím, že se máš teď skvěle, ať jsi kdekoliv!!“ napsal bubeník a prozradil, že zesnulému Ondřejovi bylo teprve 36 let. Jakub tak rovněž varuje, aby lidé covidové onemocnění nepodceňovali.

Smutnou zprávu okomentovaly další známé osobnosti, mimo jiné i moderátor Honza Dědek (48). „Pokora, úcta a ohleduplnost se vytrácí a každý zná jen svoji pravdu. Tvoje slova by měl číst každý z nás!!! Držte se s Kubou a zvládněte co musíte,“ napsal páru. Lucia mu za jeho vzkaz poděkovala. „V sázce však už není koho názor vyhraje/prosadí se, ale život. Život...“ napsala drsně zpěvačka, která v lednu přivedla na svět synka Daniela.

VIDEO: Honza Dědek o konfliktu s Janem Krausem: Spor o červenou sedačku

Video
Video se připravuje ...

Honza Dědek o konfliktu s Janem Krausem: Spor o červenou sedačku David Turek, Jan Jedlička,

Fotogalerie
22 fotografií