Z módní branže Bučková po hlavě skočila do plnění nebezpečných úkolů. Emoce při nich umocňuje fakt, že předem nikdy neví, co konkrétně na ni čeká. Už má za sebou noc strávenou o samotě ve stanu v zimě na horách a zběsilou jízdu se závodníkem Erikem Caisem soutěžícím ve světové rallye. „V obou případech moje tělo zaplavil adrenalin, ale pokaždé trochu jiným způsobem. Každopádně je to trochu návykové a už se nemohu dočkat příští výzvy,“ řekla Bučková.

„Všechno je to o hlavě a myšlenkách. Když si říkáš, je mi zima, je to daleko, to nemůžu nikdy zvládnout, pak se tak s velkou pravděpodobností stane. Když si ale neřekneš nic z toho, nebudeš přemýšlet nad tím, proč by to nešlo a prostě odhodlaně vykročíš, začneš vnímat krásu každého okamžiku, toho, co tě obklopuje, volně dýchat a děkovat za to, že tady jsi a zažíváš tento pocit,“ napsala Bučková.

Elišku čekají ještě další čtyři zážitky, které se odehrají v České republice i v zahraničí. Na projektu spolupracuje s manažerem Petrem Veseckým, mj. mechanikem známého motocyklisty a freestylera Libora Podmola. „Tento člověk mě má následující měsíce na svědomí. Ať už mi vymyslel cokoliv dalšího, jdu do toho,“ prohlásila Bučková odhodlaně.

Fotogalerie
6 fotografií