Vše začalo, když bývalá moderátorka Primy dala v pátek na babské rady a porod se pokusila vyvolat tancem. Těžko říct, jestli hopsání nebo obyčejná náhoda přispěly k tomu, aby v sobotu ve 4 hodiny ráno na instagram do Stories napsala stručný, ale všeříkající vzkaz: #RODÍM. Poté přišla dlouhá odmlka a.... holčička je na světě!

Za dalších 7 hodin se Monika Leová ozvala znovu a stejně jako oznámila porod, oznámila i narození dcery. #KOJÍM, zní radostné oznámení na jejím instagramu! Fotku dcery sice zatím neukázala, ale jistě se velmi brzy dočkáme, stejně jako detailů jejího narození a průběhu porodu.

Když byla Monika v osmém měsíci, s manželem měli v plánu užít si poslední dovolenou ve dvou v Egyptě, ale Martin byl před odletem pozitivní na covid. Na poslední chvíli těhulka přemluvila maminku a odletěly spolu.

VIDEO: Leová a její karavan lásky! Už tam má místo i pro miminko

Video
délka: 03:02.60

Leová a její karavan lásky! Už tam má místo i pro miminko Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Poslední měsíc už však Monika Leová trávila po boku manžela a těšila se na příchod holčičky. Dceru si moc přála a oznámili to opět netradičním způsobem na sociální síti pár dnů před Štědrým večerem. 

Fotogalerie
41 fotografií