Neděle 16. června 2024
Svátek slaví Zbyněk, zítra Adolf
Oblačno 22°C

Vánoční stromečky celebrit: Anna K. ukázala pejska, Myslivcová prsa, Konvičková dárek a Stránský levitující jehličnan!

/
 • Jak vypadají vánoční stromečky celebrit?
  24. prosince 2020 ● 05:29

  Vánoce, Vánoce přicházejí, zpívejme, přátelé! Tyhle, ale jistě i jiné koledy v těchto dnech velice často zaznívají nejenom v našich domácnostech, ale i v domovech našich celebrit, ať už ze světa šoubyznysu či modelingu. Mnohé naše známé osobnosti se už se dokonce stihly pochlubit krásně nazdobenými vánočními stromky! Kdo všechno už je připraven na Ježíška?

 • 1.

  Martin Stránský (50)

  Známý herec a dabér Martin Stránský, který svůj hlas propůjčil například Hughu Lauriemu (61) v legendárním seriálu Dr. House, představil široké veřejnosti svůj stromeček poněkud neobvyklý. Nemá ho totiž zasazený ve stojanu, ale visí ze stropu! „Tak, kluci dělali co mohli, a myslím, zodpovědně, že Ježíšek může klidně přijít! Je to pecka ty Vánoce, co říkáte?“ radoval se na instagramu herec, jemuž se zdobením pomáhali synkové. „A pro ty z vás, kteří budou šťourat: tohle je klasické zavěšení vánočního stromečku na Valašsku. A je i dost praktické. Dá se pod ním uklízet, vysávat a vejde se tam fakt hoooooodně dárků!“ vtipkoval.
  Stromeček Martina Stránského
  Autor: Instagram

 • 2.

  Anna K. (55)

  Zpěvačka Anna K. vyfotila před vánočním stromečkem svého pejska, kterému pro tento sváteční účel dala speciální vánoční kravatu. „Krásný čtvrtý advent, moji milovaní,“ přála všem fanouškům interpretka hitů Nebe, Na malou chvíli nebo Prokřehlá. Před dvěma lety měla mimochodem v tomto vánočním čase akustický koncert v Hybernii. „Stýská se mi,“ přiznala Anna K. na instagramu.

  Pejsek Anny K. před stromečkem
  Autor: Instagram
 • 3.

  Markéta Konvičková (26)

  Nádherným stromkem se pochlubila i zpěvačka Markéta Konvičková, která se stala v polovině září letošního roku (i po prodělání rakoviny a odstranění jednoho z vaječníků) hrdou maminkou. „Náš největší dárek pod stromečkem,“ svěřila se plavovlasá kráska, a samozřejmě byla oním dárkem myšlená dcera Amálie (3 měsíce). „Nic víc si už ani nemůžu přát. Je požehnání mít zdravou rodinu...“

  Markéta Konvičková s dcerou
  Autor: Instagram
 • 4.

  Natálie Kotková (26)

  Natálie Kotková ani letos neodolala a pořídila si „tradiční, 'na stromeček hledící' fotku.“ To podle ní prý znamená jediné: „Už je to tady!“ Onen snímek je vyfocen mimochodem velice rafinovaně. Půvabná modelka, co se honosí titulem 1. vicemiss České Miss pro rok 2016, je na něm sice otočená zády k objektivu, její ladné křivky a nekonečně dlouhé nohy ovšem nemůže přehlédnout snad nikdo...

  Stromeček Natálie Kotkové
  Autor: Instagram
 • 5.

  Dominika Myslivcová (26)

  Bloggerka a youtuberka Dominika Myslivcová se u vánočního stromečku vyfotila společně se svým čtyřnohým miláčkem. „Já, Fendi, stromeček a samospoušť... Jsem si prostě chtěla udělat hezkou vánoční a neměla po ruce žádného fotografa... Bylo to docela namáhavý, ať tam vypadám k světu já, pes, a ještě ať to není rozmazané...“ stěžovala si, jistě v nadsázce, na těžký život influencera.

  Dominika Myslivcová se stromkem a pejskem
  Autor: Instagram

 • 6.

  Karolína Mališová (24)

  Modelka Karolína Mališová láduje na instagram fotky svého vánočního stromečku již od poloviny prosince. „Neděle, pohoda, stromeček a domácí vaječnák,“ hlásila třeba na třetí advent. Není pochyb, že tato blondýnka patří mezi milovníky Vánoc... „Ještě jednou se probudíme a je to tady! Dárky zabalené, cukroví napečeno, dneska ještě pár věcí dodělat a pak si jen užívat ty krásné chvilky...“ těšila se 22. prosince.

  Stromeček a vaječný koňak Karolíny Mališové
  Autor: Instagram

 • 7.

  Ester Geislerová (36)

  Ester Geislerová, která naposledy zazářila na plátnech kin v romantické komedii LOVEní, se na sociální síti pochlubila jak nádherně nazdobeným stromečkem, tak i kocourem, co byl z té blyštivé nádhery patřičně nadšený, a nechybělo mnoho k tomu, aby si šel hrát s baňkami. „Požehnané Vánoce,“ popřála rusovlasá herečka svým fanouškům.

  Stromeček Ester Geislerové
  Autor: Instagram

 • 8.

  Leona Machálková (53)

  „Den a noc... jsme připraveni,“ napsala na instagram zpěvačka Leona Machálková a pochlubila se krásným a decentně ozdobeným stromkem, jelikož - jak sama přiznala v hashtazích - Vánoce jsou za dveřmi.

  Vánoční stromek Leony Machálkové
  Autor: instagram

 • 9.

  Anna Kadeřávková (23)

  Na jednoduchost a téměř až přírodně ozdobený stromek vsadila také herečka Kadeřávková„Jedna na památku. Vánoce 2020,“ připsala k fotografii, na níž už má i jeden dáreček - pod stromkem totiž šikovně pózuje její roztomilý pejsek Caesar.

  Vánoční stromek Anny Kadeřávkové
  Autor: instagram

 • 10.

  Michal Kavalčík (45)

  Nejkrásnější jsou ty Vánoce, které můžete oslavit s malými dětmi, jež věří na zázraky a kouzla. To už ví i moderátor Michal Kavalčík, který ukázal na sociální síti fotku, kde na stromeček kouká jeho syn (2,5 roku). „Náš Dejvík letos sám zdobil stromeček s dětma a pak až se to vše krásně rozsvítilo - vzal si křeslo a přisunul si ho úplně ke stromečku a asi 15 min jen koukal. Prostě tam seděl a jen zíral. Vlastně první Vánoce, kdy to vše už více vnímá a jen nespí. Letos to bude hodně hustý. Těšíme se na to všichni. Krásné svátky všem,“ napsal na instagram hrdý táta Michal.

  Vánoční stromek Michala Kavalčíka
  Autor: instagram

 • 11.

  Nikol Švantnerová (28)

  Kompletně připravená a se stromkem i dárky v červené barvě se hlásila už i modelka Nikol Švantnerová. „Týden do Vánoc. Nevím jak vy, ale já už mám všechny dárky pěkně zabalené pod stromečkem a zítřkem mi začíná pohoda,“ chlubila se brunetka.

  Nikol Švantnerová s dárky u stromku
  Autor: instagram

   

 • 12.

  Michal David (60)

  Sice náš, ale v zahraničí... Hitmaker Michal David je i letos na svátky mimo svou vlast, ale Vánoce bere zodpovědně a vážně, a tak už má dávno nazdobený stromek. Převládají na něm klasické barvy - tedy zlatá a červená.

  Michal David u nazdobeného stromku
  Autor: archiv Michala Davida, archiv Blesku

  Fotogalerie
  67 fotografií

Diskuse k článku Přidat názor
Počet komentářů: 8

defakto: ... ten stromek se tak věšel a možno se tak věší i ted na Slovensku . Věšel se nad jídelní stůl a byla to paráda !

(24. 12. 2020 09:09)

janabr: "Jako celebrita nebo osobnost je označován člověk, který ve společnosti dosáhl vysokého uznání, ohlasu nebo povědomí"
A nejméně polovina z nich mi nic neříká.

(24. 12. 2020 09:06)

barracuda.sro: A já myslel, že se Stránský pochlubil zdarma rekonstruovaným bytem od bývalého Kamaráda Bauera.

(24. 12. 2020 08:32)
Zobrazit celou diskusi
Články odjinud

Dnešní horoskopy