Těšila se do školky, ale místo toho ulehla hned s dvěma infekčními onemocněními do postýlky. Jediná dcera Lejly Abassové, kterou má s tureckým přítelem Volkanem, šest týdnů bojovala se spálou a mononukleózou. 

„Chytla to tady v Česku, ale vůbec nevíme kde a kdy. Úplně ji to sestřelilo. Ona je takový věchýtek hubený a tímhle ještě strašně zhubla. V tomhle to bylo opravdu náročné, tři děti doma a do toho čtvrté nemocné. Byl to mazec, ale snad už jsme z nejhoršího venku,“ svěřila se Blesku Lejla. 

Kromě Iman má dva a půl roku stará dvojčata Toma a Bena a devítiletého syna Davida, jehož tatínkem je muzikant Michael Kocáb (66).

VIDEO: Čtyřnásobná matka Abbasová rok po porodu plánuje svatbu! Co stojí v cestě?

Video
délka: 06:28.06

Čtyřnásobná matka Abbasová rok po porodu plánuje svatbu! Co stojí v cestě? Markéta Reinischová

„David přestoupil na jinou školu, kde online výuka docela dobře fungovala, a taky konečně přistoupil na to, že to takhle je, takže i v tomhle případě je to jednodušší. Ale jinak je to jízda. Oni jsou opravdu smečka, já tomu říkám období bezmozku, oni jsou jak vlna a já občas někoho z těch katastrofických scén vytáhnu za vlasy. Mezitím je třísekundová pauza, kdy se milují a pusinkují, ale pak se děsně nenávidí, rvou a píchají si prsty do očí,“ prozrazuje, jak to u nich doma chodí, moderátorka, která přišla podpořit nadační fond Hanky Kynychové. Ten uspořádal každoroční akci Dopisy Ježíškovi. 

VIDEO: Abbasová o svatbě s Turkem: Nevím, na kterém kontinentu se vdám!

Video
délka: 04:04.42

Abbasová o svatbě s Turkem: Nevím, na kterém kontinentu se vdám! David Turek, Lukáš Červený

Fotogalerie
18 fotografií