Poté, co se v roce v 2014 rozešla se synem tehdejšího premiéra Mirka Topolánka (64) Tomášem, se odstěhovala do Dubaje, kde potkala svého manžela Allana. Simona rozená Dvořáková, která v Emirátech vyučuje jógu a golf, se za jihoafrického pracháče provdala v roce 2017 na Seychelách za přítomnosti nejbližších.

Loni, když slavila 25 let, se na ostrov opět podívala, a to se svými českými kamarádkami. „Beru kamarádky na ostrov. Děkuju ti moc, Allane, za nejlepší narozeninový dárek,“ vyznala se Simona, která si se svými kamarádkami užívá na ostrově Desroches. Na dovolenou letěly kočky - Gabriela Boučková, Veronika Kašáková nebo Nikola Buranská - stylově - soukromým tryskovým letounem.

VIDEO: Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu!

Video
délka: 03:36.16

Misska s tělem bohyně oslavila rok manželství. Karanténa skončila rozvodem, nebo porodem? Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

S mejdany má teď  ale utrum, protože je těhotná. „Nemůžu se dočkat, až se s tebou setkám, baby jogíne!“ pochlubila se vypouleným bříškem Simona, která je v pátém měsíci těhotenství. V jiném stavu je i její kamarádka Veronika Kašáková, která je už v sedmém měsíci. 

VIDEO: Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu!

Video
délka: 02:40.84

Nevěsta na útěku? Těhotná misska z děcáku Kašáková podruhé zrušila svatbu! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
38 fotografií