Pro někoho je možná osmnáctého listopadu na vánoční výzdobu brzy, koneckonců prvního adventu se dočkáme až příští neděli, pro některé je ale nejvyšší čas na balení vánočních dárečků, pečení perníkových chaloupek a zdobení stromečků. K té druhé skupině lidí podle všeho patří půvabná misska Natálie Kočendová, která jako první z českých celebrit již na instagramu sdílela, jak vyrábí hvězdu na špičku stromečku pomocí třpytivých kamínků, a poté i značně zdobený vánoční stromek.

„Ve skutečnosti je mnohem krásnější,“ ujišťovala své followery Kočendová, která si na počátku září, jenom krátce poté, co slavnostně oznámila své pět měsíců pečlivě utajované těhotenství, bohužel prošla dost smutným zážitkem. Děťátko, jehož otcem byl známý barber Lukáš Valčuha (31) alias Laky Royal, potratila. Přestože poté sdílela dojemné fotky s mrtvým synem v náručí a obličejem zbrázděným slzami, nyní má opět důvod k úsměvu. Například blížící se nejkrásnější období v roce, které si zjevně hodlá užít plnými doušky!

VIDEO: Laky Royal poprvé o smrti miminka: Zasáhlo mě to víc, než kdyby zemřela máma!

Video
délka: 02:59.96
Video se připravuje ...

Laky Royal poprvé o smrti miminka: Zasáhlo mě to víc, než kdyby zemřela máma! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Někdo by mohl možná namítnout, že stromeček je poněkud přeplácaný a kýčovitý – modelka totiž zvolila bílo-stříbrno-růžovou kombinaci barev, na větvích jsou však k vidění i červené punčochy pro Santu Clause, jednorožci či motýlci, pod stromkem stojí stříbrný a zlatý jeleni, a nechybí ani obligátní dřevěný nápis „Merry Christmas“.Ostatně mrkněte do naší galerie a posuďte sami, jak se s možná trochu předčasnou vánoční výzdobou podle vás Kočendová popasovala…

VIDEO: Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem skončilo potratem!

Video
délka: 03:08.27
Video se připravuje ...

Šokující přiznání Lucie Vondráčkové: Třetí těhotenství s Plekancem! David Turek, Jan Jedlička

Fotogalerie
46 fotografií