Blond kráska Tereza Fajksová, která v roce 2012 získala titul Miss Earth a Blesk Česká Miss, s přítelem Lubošem Gregorem vychovává dceru Lilien (1,5) a zároveň se teď aktuálně těší na svého druhého potomka. Nastávající rodiče již také oznámili, jakého pohlaví jejich druhorozené dítko bude – kluk. Ostatně, říkat by se to snad ani nemuselo. Tvar jejího bříška, alespoň podle „zaručených babských rad“, je totiž dost jednoznačný. Zatímco holčičky prý dělají těhotenské bříško kulaté, chlapečci ho zašpičaťují. A v případě Fajksové to rozhodně platí!

Především to vyniklo na její „porovnávací fotce Lili vs. Ferdinand“, jak prý zní „pracovní“ jméno pro očekávaného synka. V případě svého prvního těhotenství prý Fajksová ve 20. týdnu měla nahoře sotva dvě kila a pupíček měla maličký a vysportovaný, napodruhé, byť ve 22. týdnu, jsou to už čtyři kila plus a její bříško je… no, dost podivné. „By mě zajímalo, jestli ten jiný tvar pupku je vážně z povoleného svalstva, nebo jsou chlapečci takoví ‚špičatí‘ normálně…“ dumala nad ním.

VIDEO: Tereza Fajksová: Missí nemoc ji nepostihla, přesto plánuje svatbu za 30 let! 

Video
délka: 02:00.98
Video se připravuje ...

Tereza Fajksová: Missí nemoc ji nepostihla, přesto plánuje svatbu za 30 let! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

„Já neodpovídala ničemu, co se říká, že u kluků bývá. Dva kluci, kulatá malá břicha. Poprvé i podruhé,“ oznámila jí však modelka a moderátorka Gabriela Lašková(30), dvojnásobná maminka synků Benedikta (2) a Vincenta (2 měsíce). „Jednou chutě takové, podruhé makové. U obou jsem navíc přibrala stejně. A! Ani jeden netrpí na bolavé bříško,“ vypočítávala své kolegyni z přehlídkových mol. Takové přiznání muselo být pro Fajksovou dosti matoucí… Nicméně, není snad krásné, že je každé těhotenství jiné?

Jediné, co je však u všech druhorodiček stejné, je ona změna v přístupu. Nejedna maminka totiž zjistí, že být těhotná neznamená být nemocná a že s jedním starším dítkem se musí najednou více otáčet. A poznává to i Fajksová sama. „U prvního těhotenství jsem měla celou dobu nohy nahoře a nenechali mě ani vytřít podlahu, vzít nákup nebo umýt okna. A teď? Neustále tahám třináctikilogramové dítě, řežu pilkou větve na štaflích, vytírám podlahu po čtyřech, běhám za dítětem ujíždějícím z kopce na odrážedle, nákupy nesu i v zubech, no prostě všechno a mnohem víc…“ smála se.

VIDEO: Tereza Fajksová: Konečně ukázala přítele, se kterým je 11 let! 

Video
délka: 01:00.35
Video se připravuje ...

Tereza Fajksová: Konečně ukázala přítele, se kterým je 11 let! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
55 fotografií