Zpěvačka kapely Veronika byla tento týden na ultrazvuku a fanoušky pak malinko napínala s tím, jestli čeká holčičku, či chlapečka. V pátek to ale prozradila na instagramu pomocí krásné fotky. 

Na ní je roztomilé bodýčko s motivem psích tlapek, chrastítko, ale hlavně fotka z ultrazvuku v modrém rámečku. Aby to bylo jasné úplně všem, tak těhotná rusovláska (původně ale blondýnka) připojila i popisek: „Bude to CHLAPEČEK!“ Takto radostně Stýblová oznámila, že se zanedlouho dočká synka.

Veronika si sice původně tak trochu přála holčičku, v komentářích už se ovšem přiznala, že už je vše trochu jinak. „Už jsem se tak přeorientovala na chlapečka, že bych neměnila.“ A ostatně, jak jí tam kdosi poradil - holčičku může zkusit na druhý pokus. 

VIDEO: Kráska ze skupiny Verona se ráda odhaluje! Podívejte se na její andělské rysy!

Video
délka: 01:34.56
Video se připravuje ...

Kráska ze skupiny Verona se ráda odhaluje! Podívejte se na její andělské rysy! Thomas Kruchina, Lukáš Červený

Díky dotazu od fanoušků už je jasné i to, že Veronika, která se v minulosti objevila i v muzikálu Ples upírů, má už s manželem vymyšlené i jméno. Ovšem o jaké konkrétně se jedná, zatím neupřesnila. Možná to ale časem zase slavnostně odtajní, nebo si tentokrát budeme muset počkat na porod.

VIDEO: Krásná zpěvačka Verony ukázala byt za 5 milionů! Podívejte se...

Video
délka: 04:33.99
Video se připravuje ...

Krásná zpěvačka Verony ukázala byt za 5 milionů! Podívejte se... Thomas Kruchina, Jan Jedlička

Fotogalerie
60 fotografií