O tom, že prodělala koronavirus, tedy chorobu, která v současné době zuří svou druhou vlnou po celém světě, informovala Šárka Vaculíková (33) až poté, co se uzdravila. Půvabná herečka, kterou si televizní diváci zamilovali například v seriálu Ulice, kde ztvárňuje problematickou Adrianu, je podle svých vlastních slov už zase „zdravá jako buk“. „Je to divnej virus, ten koroňák. Já naštěstí měla lehký průběh, ale stejně jsem ráda, že už je to za mnou a teď můžu zase skákat přes kaluže,“ pochlubila se na instagramu neteř slavného „kamaráda do deště“ Lukáše Vaculíka (58) a rovnou se poptávala po nějaké práci – přestože z vládních nařízení teď Šárka nemůže vykonávat svoji profesi a hrát v divadle...

Další ze známých tváří, která prodělala koronavirovou nákazu, patří zpěvačce Olze Lounové (39), jejíž skutečné jméno je mimochodem Pytlounová. Stejně jako Vaculíková, i ona si nemocí prošla s velmi mírnými příznaky – a to, že je covid pozitivní, se dozvěděla vlastně až dodatečně, díky testům, které musela podstoupit kvůli pracovním povinnostem. „Ani si neuvědomuju, že jsem to měla. Pokud to byl covid, tak mi asi 4 dny před testováním bylo velmi špatně od žaludku. Měla jsem v nose velmi intenzivní vůni podobající se spálené levanduli, k tomu se ještě přidala mírná bolest hlavy. To celé trvalo půlden,“ popsala pořadu Benešovský Impuls.

VIDEO: Radši nepočítá, kolik prodělala: Olga Lounová přišla o kšefty v Americe

Video
Video se připravuje ...

Radši nepočítá, kolik prodělala: Olga Lounová přišla o kšefty v Americe Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Vzhledem k tomu, že stejně jako Vaculíková teď nemůže pracovat, tedy ona konkrétně koncertovat, rozhodla se ve svém volném čase pomoci tam, kde je to potřeba, a svou pomoc nabídnout v přední linii! Koneckonců to, že je velkou samaritánkou, není žádným tajemstvím. „Jsem certifikovaný zdravotník, takže budu pomáhat ‚na place‘. Přihlásila jsem se s pomocí v případě potřeby i na covidové oddělení,“ překvapila svým chvályhodným záměrem dáma, která v minulosti nazpívala duet s Ondřejem Ládkem (41) alias Xindlem X, či spolupracovala s kontroverzním muzikantem Danielem Landou (51). O pacienty nemocnice ve středočeském Kladně se bude starat už od příštího týdne!

VIDEO: Rozhodnutím zmrazit si vajíčka Olga Lounová spustila lavinu: Pošťouchla tím řadu kamarádek

Video
Video se připravuje ...

Rozhodnutím zmrazit si vajíčka Olga Lounová spustila lavinu: Pošťouchla tím řadu kamarádek Kisa Císařová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
41 fotografií