Andrea Pomeje v létě prodělala koronavirus a jak se zdá, ztráta čichu a nechutenství, které obvykle vir covid-19 doprovází, se „podepsal“ na její postavičce. Vypadá totiž štíhlejší než kdy předtím! Jak ona, tak i její partner však měli průběh nemoci velice poklidný, a na eXtra.cz o něm hovořila jako o „klasické chřipečce“. Údajně měli jenom dva dny horečky a ji navíc bolely klouby. „Vím, že koronavirus může mít i těžký průběh. U nás naštěstí nebyl,“ zdůraznila sexy tmavovláska, která se z nemoci vyléčila ještě před narozeninami producenta Františka Janečka (76). Tam se ukázala v roušce s provokativním nápisem „Největší virus je Babiš“. Nemoci však již dávno odzvonilo a Pomeje se na svých sociálních sítích zase chlubí rajcovními fotečkami.

Nyní například sdílela fotku, na níž pózuje s napletenými kadeřemi svázanými ve složitý účes a přitom pod rozepnutou mikinou odhaluje své sošné břicho. Přestože kůže ukázala jenom minimum, velice rafinovaným způsobem je zároveň sexy. Těžko uvěřit, že tohle tělo někdy rodilo - a přece tomu tak je. V září roku 2013 se stala maminkou malé Aničky (7), která vzešla z jejího manželství s hercem a dabérem Jiřím Pomeje (†54). Po zásluze si tento záběr vysloužil během několika hodin více než 3 tisíce takzvaných lajků - jenom Andrein partner, jenž si nechává říkat Pedritko, reagoval trochu zvláštně: „Vypadáš hladově... krokety už jsou v troubě,“ vzkázal své vyvolené.

VIDEO: Rozverná Andrea Pomeje: Prozradila, kdy porodí druhé dítě.

Video
délka: 02:41.68

Rozverná Andrea Pomeje: Prozradila, kdy porodí druhé dítě. David Turek, Lukáš Červený

„Nebo se taky můžete na všechno vys*at a celý dny jen žrát,“ reagovala na jeho slova poněkud vulgárně Andrea, co na dotazy, kde si „napekla takové buchty na břiše“, skromně odpovídala, že jde jenom o hru stínů. Na rozdíl od mnoha jiných celebrit, ona „storíčka“ z posiloven na svůj profil moc často nedává…

Její původní post byl přitom každopádně plný životních mouder: „Všechny velké věci mi do cesty přišly vždy, když jsem ukončila nějakou životní etapu. Je teď pro hodně z nás složitá doba! Těžko hledat pozitiva, když jsme frustrovaný a ztrácíme pracně budované jistoty,“ posteskla si na internetu kráska, která se živí jako DJka, ale kvůli pandemii přišla o mnoho předem nasmlouvaných pracovních zakázek.

„ALE co když jste právě přišli o práci, která vás dlouhé roky stresuje? Nikdy byste z toho kolotoče nevystoupili sami od sebe? Možná by vás k tomu kroku donutila až vážná nemoc! Co když díky času, který jsme nuceni trávit v kruhu rodinném, si uvědomíme, jak špatně máme sestavený žebříček hodnot? Možná jste se až teď po hodně dlouhé době zastavili a můžete se podívat sami do sebe... začít na sobě pracovat... Nebo si vyčistit vztahy! Ono totiž strach a stres dokážou být někdy i ku prospěchu - minimálně poodhalí povahy lidí kolem nás!“ dodala Pomeje bojovně. A s tím rozhodně nelze nesouhlasit.

VIDEO: Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky!

Video
délka: 02:04

Andrea Pomeje před plastikou poprsí nafotila sexy fotky! Thomas Kruchina, Lukáš Červený

Fotogalerie
60 fotografií