Pompézní veselka oblíbeného youtubera Jirky Krále byla důkazem, že budget na všechny přípravy měli mladí snoubenci opravdu velkorysý. Ostatně proč ne. Jeho partnerka Karolína je dcerou movitého filatelisty Františka Beneše (65), který například v roce 2017 investoval 100 milionů korun do vzácné poštovní známky zvané Modrý Mauritius! A tak cokoliv zafinancovat jistě nebyl žádný problém.

Karolína, která vystupuje na sociálních sítích pod přezdívkou Little Kao, je na život v luxusu zvyklá už odmalička. A tak mohou její fanoušci čas od času fascinovaně zírat, co všechno skrývá šatník mladé paní Králové. Desítky luxusních kabelek za statisíce a nespočet podle barev rozdělených komínků s oblečením převážně značky Victoria's Secret, to je jen část toho, co si drobná brunetka dopřává...

S chladnějším počasím a blížící se zimou se rozhodla vytáhnout zimní obutí. A je se opět na co dívat! Zatímco průměrná žena by měla v zimním botníku tak jedny, dvoje, maximálně troje válenky, na fotce, kterou Karolína ukázala v příběhu na Instagramu, je takových válenek v různých pastelových barvách vidět přibližně deset párů! A to nejspíš nejsou vidět všechny... Válenky jsou navíc známé luxusní značky, jejichž cena se pohybuje přibližně od čtyř do šesti tisíc korun za jeden pár. Není proto divu, že se u mnohých setkává se slovy závisti, když jen za zimní „hucule“ si dovolila utratit alespoň 50 tisíc korun!

Video
délka: 12:23.39

Jirka - Pokec ve vlaku - Novinky, přítelkyně, Utubering Youtube.co/Jirka Král

Fotogalerie
64 fotografií