Po porodu Vendulu se synem Josífkem umístili na JIP, protože to je standardní postup po císařském řezu. Jelikož jsou oba zdraví a nemají žádné komplikace, tak je hned další den přesunuli na pokoj  na oddělení »šestinedělí«. 

Toho Pizingerová využila a okamžitě vyměnila neforemnou nemocniční košili za černé hedvábné pyžamo od Victoria's Secret. „Hlásím, že jsem na oddělení šestinedělí. A vzala jsem si hedvábný pyžamo a učesala se. Což je zázrak. Nesmí mě to dostat,“ směje se čerstvá maminka.

Vendula je navíc už dva dny po porodu štíhlá. Není to jen černou barvou kompletu, ale tím, že v těhotenství přibrala jen šest kilogramů. 

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk, nebo holka?

Video
délka: 19:09.04

Otevřený rozhovor těhotné Venduly Pizingerové! Kde otěhotněla, a bude to kluk nebo holka? Markéta Reinischová, Lukáš Červený, instagram

Nebude dlouho trvat a prezidentka nadačního fondu Kapka naděje se synkem brzy opustí porodnici U Apolináře. Doma už je vše pro jejich návrat přichystané.  Pokojíček pro synka zvládla Pizingerová vymalovat a vybavit dva týdny před jeho narozením. 

VIDEO: Vendula Pizingerová má po karanténě jasno: Rozvod, nebo porod?!

Video
délka: 20:31.20

Vendula Pizingerová má po karanténě jasno: Rozvod, nebo porod?! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
62 fotografií