Manželé se spolu seznámili před 14 lety při potápění se žraloky a také na vodě oslavili svůj výroční den. V Krumlově si půjčili nafukovací kánoi a vydali se vstříc dobrodružství.

VIDEO: Tereza Maxová o návratu do Česka: Jak děti zvládly přechod do jiné země?

Video
délka: 02:17.01
Video se připravuje ...

Tereza Maxová o návratu do Česka: Jak děti zvládly přechod do jiné země? Markéta Reinischová, Jan Jedlička

Nejprve se sladili na klidné hladině a pak se rozjeli na jez, který na tomto úseku není úplně jednoduchý. Ale podle fotek, které Tereza zveřejnila na sociální síti, to zvládli „levou zadní“. A protože jim to nestačilo, dopřáli si ještě romantickou plavbu na voru s pivečkem a červeným vínkem.

Do svatby se česká kráska úplně nehrnula, jedno manželství už měla za sebou – s dánským tenistou Frederikem Fetterleinem (50). „Vychováváme společně tři děti, jsme myslím taková kompletní rodina, a ten papír k tomu nepotřebujeme. Ale jak se říká, nikdy neříkej nikdy. Uvidíme...“ tvrdila kdysi Tereza.

Nakonec si ale 1. října 2016 přece jen podruhé oblékla svatební šaty a po 14letém soužití řekla „ano“ svému tureckému pracháči.

VIDEO: Tereza Maxová: V letadle netleskám, ale zato si povídám se sousedy.

Video
délka: 02:04.76
Video se připravuje ...

Tereza Maxová: V letadle netleskám, ale zato si povídám se sousedy. Adam Balažovič/BPŽ

Početná rodina

Tereza má s Burakem dvě děti – dceru Mínu (11) a syna Aidena (9). Z prvního manželství vychovává už dospělého syna Tobiase (20).

Fotogalerie
50 fotografií