I když nevypadal jako hollywoodský krasavec, přesto byl u žen oblíbený a leckdy úspěšný. Herec malého vzrůstu se pár let před svou smrtí rozvedl s manželkou Magdou, s níž měl dceru Janu. Celá rodina trpěla stejnou poruchou vzrůstu – osteochondrodyspalzií. 

Poslední roky jsme naše manželství ale udržovali jen kvůli dceři Janičce, protože jsme nechtěli, aby musela řešit náš rozvod,“‎ tvrdil Jiří Krytinář, ale v té době už zřejmě měl milenku, s níž má dítě. 

VIDEO: Krytinářova expartnerka v erotické show: Jirka šel rovnou na věc! Chtěl mě bičovat v latexu!

Video
délka: 07:38.32

Krytinářova expartnerka v erotické show: Jirka šel rovnou na věc! Chtěl mě bičovat v latexu! Thomas Kruchina, Petr Soukup

Hanbatému herci pořádně zasolila i jedna z modelek, s nimiž nafotil erotické fotky. A Krytinář splakal nad výdělkem. „Nedostal jsem ani korunu, přitom z toho byly velké peníze,“ stýskal si herec. Právě Olívie Žižková, se kterou Jiří snímky pro kalendář dělal, jeho nahé fotografie zveřejnila. Pořídil je její manžel, bubeník Jan Žižka. „Byl opilý a dorážel na mou ženu. Vyfotil jsem ho, jak běhá po šatně,“ řekl Žižka. A to zřejmě byla poslední kapka za jeho manželstvím... 

Krytinář, který se narodil v obci Sejřek na Žďársku (28. dubna 1947), se vyučil hodinářem, ale živil se tím jen osm let. Zahrál si ve více než stovce filmů či seriálů a desítkách divadelních představení. Objevil se ve snímcích Tři oříšky pro Popelku, Tři veteráni nebo Bathory. Diváci jej znali i ze seriálu Hospoda, nezapomenutelný byl jako Mekota v televizní Arabele. 

VIDEO: Zemřel Jiří Krytinář (+68): Naposledy o něm bylo slyšet kvůli sexy skandálu!

Video
délka: 02:38.35

Zemřel Jiří Krytinář (†68): Naposledy o něm bylo slyšet kvůli sexy skandálu! Kristýna Léblová, Petr Soukup

Fotogalerie
32 fotografií