Bývalá modelka a playmate zřejmě chtěla vdavky udržet pod pokličkou, jenže teď se najednou nechtěně prořekla. Stalo se tak v živém vysílání na instagramu s Agátou Hanychovou (35). 

V rozhovoru si nejdřív Agáta stěžovala na fakt, že kvůli nedávnému rozvodu s Jakubem Prachařem (37) má teď v občance slovo „rozvedená“, které jí tam zůstane až do chvíle, kdy se znovu vdá. Mesarošová přispěchala s řešením, jenže si asi neuvědomila, že není jen na pokecu s kamarádkou, ale že mluví v podstatě do éteru.

VIDEO: Dominika Mesarošová a její obří vnady v akci! Po porodu syna je zpět ve formě.

Video
délka: 02:38.85

Dominika Mesarošová a její obří vnady v akci! Po porodu syna je zpět ve formě. Markéta Reinischová

„Tak si tam nenechávej dávat nic. Nemusíš to v občance vůbec mít uvedené. My jsme s Tomášem taky svoji a nemám tam nic,“ nechala se slyšet, pak už jen rychle měnila téma, když jí došlo, že na sebe v podstatě práskla, že je už vdaná paní.

„Koukám, že tady máme přiznáníčko, ty ses pěkně prořekla. To se ti nepovedlo,“ smála se Agáta a doplnila ještě škodolibě: „Pojďme jí tady všichni pogratulovat. Domča se tak červená, že se neukazuje.“ Dál už sexbomba o svatbě nic neprozradila. Není tedy jasné, kdy a jak si s partnerem Tomášem, s nímž má Dominika syna Eliána (2), řekli své „ANO“.

VIDEO: Silikonová Mesarošová má prostě smůlu: Sedm milionů v háji!

Video
délka: 01:06.16

Silikonová Mesarošová má prostě smůlu: Sedm milionů v háji! Tereza Kühnelová, Aleš Brunclík

Fotogalerie
80 fotografií