Zatímco Eva Samková neměla problém dát rozhovor, tak Bára Poláková se médiím vyhýbala jak čert kříži. 

Jsem tady dneska s Bárou. Jsme velmi dobré kamarádky a baví nás to spolu. Obávám se, že tohle je moje poslední společenská akce, protože se už musím soustředit na další sezónu. Pevně věřím, že se to vrátí do starých kolejí,“ svěřila se Blesku snowboardistka, která loni v dubnu strávila s Bárou týden na Bali a na ostrově Lombok. Natáčely tam totiž společný videoklip Poď si a velmi se spřátelily.

VIDEO: Eva Samková: Na premiéře Bábovek eko friendly ze sekáče! 

Video
délka: 01:21.56

Eva Samková: Na premiéře Bábovek eko friendly ze sekáče! Markéta Reinischová, Aleš Brunclík

Zatímco Poláková, která je jednou z hlavních hrdinek filmu Bábovky, zvolila červený model od návrhářky Kateřiny Geislerové a doplnila ho červenou rouškou, Eva si vybrala černý kostým pošitý korálky. A pod něj si vzala jen korzet, který zvýraznil její poprsí. Je to příjemná změna oproti sportovnímu oblečení, které je vlastně její pracovní uniformou. 

Poláková se držela ve společnosti Evy a kolegyně herečky Petry Nesvačilové. Pavel Liška zřejmě hlídal jejich dvě holčičky... Každopádně je to už několikátá společenská akce, kde se pár společně neobjevil.

Na premiéře filmu Krajina ve stínu se Poláková dokonce veselila se dvěma pány. S jedním mladým mužem sdílela nápoj, s druhým odjela domů. A ani jeden z nich nebyl její životní partner a otec jejích dcer.

VIDEO: „Nafrněná“ Bára Poláková: Proč jsem si ostříhala vlasy? Po rozchodu to chce člověk udělat...

Video
délka: 01:44.79

"Nafrněná" Bára Poláková: Proč jsem si ostříhala vlasy? Po rozchodu to chce člověk udělat... David Turek, Aleš Brunclík

Fotogalerie
40 fotografií