Je to již nějaký ten pátek, co se někdejší moderátorka lechtivých pořadů Láskanie a Peříčko přesunula i se svými dvěma potomky, dcerkou Salmou (10) a synkem Neviem (6), do Marbelly, španělského městečka, které se stalo jejich novým domovem. Zatím jsou zde bez hlavy rodiny, tedy Zuzanina muže Vlastimila Hájka (45), jenž v Americe zařizuje prodej jejich nemovitosti, a bez jedné ze dvou kočiček zachráněných z ulice. „Bohužel pilot nechtěl dvě kočky na palubě, tak ta druhá poletí až 15. září v nákladním letadle,“ řekla Blesku na konci srpna blondýnka. Pro celou rodinu bylo totiž zcela nepředstavitelné, aby se kočky Dolce a Gucci nepřestěhovaly s nimi.

Bohužel, jak se nyní ukázalo, let pro kočičku jménem Gucci se dost zkomplikoval. „Aktuálně je Gucci ve Frankfurtu,“ informovala své příznivce na sociálních sítích Belohorcová sklesle. Podle dostupných informací je prý o jejich rodinného mazlíčka dobře postaráno a nachází se v dobré péči zdejšího pet centra. „I díky tomu, že jsme mu během jeho letu připlatili speciální asistenci (v době před odletem to alespoň mně přišlo úplně zbytečné, protože jsem byla přesvědčena, že je to pouze forma vytáhnout z klienta více peněz a v konečném důsledku ani služba, kterou si zaplatíte, nebude provedená), nás však v této bezradné situaci zachránila.“

VIDEO: Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy?

Video
délka: 28:57.07

Velké stěhování Belohorcové: Krize ji vyhnala z luxusního apartmánu! Vrátí se do Evropy? Markéta Reinischová

„Přitom jsme splnili všechny potřebné vyšetření, vakcíny, čipování, dodali jsme potřebných tisíc papírů a potvrzení, zaplatili za celou přepravu nemalou sumu… ale nikdo nemohl tušit, že v této nejisté (covidové) době se mění pravidla každým dnem, někdy i hodinou... a potvrzení, která byla dostačující na americké straně, už v Německu nestačila.“ Španělsko se totiž kvůli pandemii koronaviru dostalo ze dne na den do červených čísel – a neštěstí tak bylo rázem na světě. „Byrokracie v tomto případě zvítězila nad lidským rozumem, a s živým tvorem se zachází jako se ztraceným kufrem,“ stýská si Zuza.

„Nezbývá nic jiného, než jen doufat, že se v nejbližších dnech všechno vyřeší, a že v průběhu pondělí, maximálně úterý Gucci dostane zelenou a odletí za námi domů,“ dodala s nadějí slavná sexbomba, které aktuálně dělá v Marbelle společnost také její maminka a tatínek. Jak se na instagramu svěřila, jsou jí velikou oprou i právě v těchto těžkých časech. „Vždy jsem brala jako samozřejmost mít takové rodinné zázemí, ale stále více si uvědomuji, že je to opravdu velký dar,“ přiznala utrápená Belohorcová. Snad se brzy dozvíme, že odyssea nebohé Gucci skončila happy endem, a tenhle rozkošný domácí mazlíček se brzy shledá se svou rodinou!

VIDEO: Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu!

Video
délka: 19:03.48

Zuzana Belohorcová na Miami: Koronavirus je vyhnal z luxusu! A krach byznysu! Markéta Reinischová, Lukáš Červený

Fotogalerie
76 fotografií